Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

"Wiadomości Sąsiedzkie" idą do internetu

W marcu przyszłego roku minie 25 lat od wydania pierwszego numeru „Wiadomości Sąsiedzkich”. Te 25 lat to ogrom pracy niezliczonej rzeszy ludzi i wielka radość z docierania do Państwa z wieloma ważnymi informacjami. Niestety, a może to i dobrze, ale świat się zmienia. Słowo drukowane powoli zanika, ustępując przekazom cyfrowym. Jako wydawca „Wiadomości Sąsiedzkich” nie mogę tego nie zauważać. Dlatego podjąłem decyzję o powolnym wygaszaniu wersji drukowanej „Wiadomości Sąsiedzkich” i rozwoju portalu informacyjnego wiadomoscisasiedzkie.pl.

Marcin Jędrzejewski
184 wyświetleń
Warto poczytać
9 października 2023

W marcu przyszłego roku minie 25 lat od wydania pierwszego numeru „Wiadomości Sąsiedzkich”. Te 25 lat to ogrom pracy niezliczonej rzeszy ludzi: redaktorów, autorów, kolporterów... Te 25 lat to wielka radość z docierania do Państwa z wieloma ważnymi informacjami. To olbrzymia satysfakcja z każdego kolejnego wydanego numeru i tego, jak był przyjmowany przez Was – czytelników. Niestety, a może to i dobrze, ale świat się zmienia. Zmieniają się też media, techniki przekazu. Słowo drukowane powoli zanika, ustępując przekazom cyfrowym. Jako wydawca „Wiadomości Sąsiedzkich” nie mogę tego nie zauważać. Dlatego podjąłem decyzję o powolnym wygaszaniu wersji drukowanej „Wiadomości Sąsiedzkich” i rozwoju portalu informacyjnego wiadomoscisasiedzkie.pl.

Naszą dotychczasową (dość już archaiczną) stronę internetową zastąpiła właśnie nowoczesna strona, dostępna także na urządzeniach mobilnych. Bardziej przejrzysty design, łatwiejsze sortowanie materiałów i mam nadzieję, że dość przejrzysty sposób ich prezentacji powinny się Państwu spodobać. Nie będąc ograniczonymi objętością wersji drukowanej, będziemy w stanie publikować dużo więcej materiałów i nie będziemy musieli stawiać ograniczeń w ich długości. Jako miesięcznik mieliśmy czasem ograniczenia z szybkością dotarcia do Państwa. Teraz będziemy mogli to robić praktycznie natychmiast.

Jeśli ktoś chciałby być informowany o bieżących wydarzeniach, to zachęcamy do zapisania się do subskrypcji bezpłatnego newslettera. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie, bo zapewne w pierwszym okresie znajdzie się jeszcze parę rzeczy, które na tej stronie da się ulepszyć lub poprawić. Ponieważ zyskujemy nowe, dużo większe możliwości publikacji materiałów, serdecznie zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby nawiązać współpracę z naszą redakcją i włączyć się w pisanie newsów, artykułów i relacji o lokalnych wydarzeniach. Jesteśmy i będziemy portalem lokalnym, zajmującym się sprawami lokalnymi, drobnymi, dziejącymi się blisko mieszkańców. Jeśli ktoś chciałby w tym czynnie uczestniczyć, to prosimy o kontakt na maila: info@wiadomoscisasiedzkie.pl. Do zobaczenia w internecie!

Marcin Jędrzejewski

Data utworzenia: 9 października 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Listopadowe zmiany w kursowaniu pociągów [AKTUALIZACJA 03.11]
Warto poczytać
31 października 2023

Listopadowe zmiany w kursowaniu pociągów [AKTUALIZACJA 03.11]

Kamil Oroń
228 wyświetleń

Krótki komunikat o tym, co będzie się działo na naszej drodze żelaznej w listopadzie.

Dziś otwarcie skończonej Trasy Łazienkowskiej!
Warto poczytać
31 października 2023

Dziś otwarcie skończonej Trasy Łazienkowskiej!

Redakcja
204 wyświetleń

Nie tylko dotrzymano terminu, ale skończono budowę kilka miesięcy przed jego upływem. Wiadukt południowy Trasy Łazienkowskiej zostanie otwarty dziś o 22:00.

Ulica Patriotów w remoncie. Awaryjna naprawa
Warto poczytać
28 października 2023

Ulica Patriotów w remoncie. Awaryjna naprawa

Redakcja
226 wyświetleń

Zarząd Dróg Miejskich podjął decyzję o awaryjnej wymianie nawierzchni na ul. Patriotów. Powodem jest jej zły stan techniczny. Od wczoraj drogowcy pracują nad naprawą ulicy, a do poniedziałku ma już być po wszystkim. Droga jest zamknięta od obwodnicy do ul. Żołędziowej. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2023 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda