Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Tężnie w Wesołej otwarte na majówkę!

Urząd Dzielnicy Wesoła podaje pomocną dłoń wszystkim, którym nie udało się zaplanować wymarzonej majówki. 1 maja tężnie "Miłosna" i "Wesoła" otwierają się dla mieszkańców.

Mikołaj Próchniak
280 wyświetleń
Warto poczytać
27 kwietnia 2024
Tężnie w Wesołej otwarte na majówkę!
Tężnia "Miłosna" przy ul. Fabrycznej, fot. UM Warszawa

Tężnie "Miłosna" przy ul. Fabrycznej, oraz "Wesoła" przy ul. Armii Krajowej 32 otworzą się pierwszy raz po zimowej przerwie. Korzystać z nich będzie można codziennie od 8:00 do 20:00. 


Tężnia "Wesoła", nawiązująca do starej konstrukcji stacji kolejowej Warszawa Wesoła, fot. UM Warszawa

Przebywanie przy tężniach pomaga w leczeniu chorób układu oddechowego, korzystnie wpływa na układ gruczołów dokrewnych, a także stymuluje funkcjonowanie układu odpornościowego. Działanie to występuje na skutek mikroelementów i minerałów znajdujących się w solankowej wodzie. Poprzez inhalację, składniki te są wchłaniane przez drogi oddechowe i skórę, uzupełniając ich niedobór w organizmie. Dla uzyskania poprawnego efektu, inhalacja powinna trwać co najmniej 30 minut, a najlepiej nawet godzinę.

Należy pamiętać też, że tężnia może mieć negatywny wpływ na zdrowie osób z nadczynnością tarczycy, chorobami nowotworowymi, niedoczynnością naczyń wieńcowych serca, czy w stanie po świeżo przebytym zawale. Inhalujmy odpowiedzialnie!

 

Data utworzenia: 27 kwietnia 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Budżet Obywatelski 2025. Projekty urbanistyczne w Starej Miłosnej
Samorząd
13 maja 2024

Budżet Obywatelski 2025. Projekty urbanistyczne w Starej Miłosnej

Mikołaj Próchniak
297 wyświetleń
Tunele i wiadukt na horyzoncie? Wieści w sprawie Rembertowa i Wesołej
Samorząd
10 kwietnia 2024

Tunele i wiadukt na horyzoncie? Wieści w sprawie Rembertowa i Wesołej

Maurycy Jędrzejewski
388 wyświetleń

Tuż przed wyborami, które być może przyćmiły tę informację, dowiedzieliśmy się o sporej aktualizacji w sprawie przejazdów w Wesołej i Rembertowie. Są to duże deklaracje, i zakładając, że zostaną dotrzymane, to jeszcze w tym roku rozpoczną się dwie budowy. 

Wybory samorządowe za nami. Oto wyniki
Samorząd
9 kwietnia 2024

Wybory samorządowe za nami. Oto wyniki

Redakcja
463 wyświetleń

Wybory i po wyborach. Frekwencja nie dorównała tej z października (choć Wesoła znalazła się na podium wśród wszystkich dzielnic Warszawy pod względem frekwencji), a kampania, jak zawsze, przyniosła wiele emocji, nerwów i stresu. Niemniej jest już po wszystkim, toteż przedstawiamy nowych Radnych i Radne Wesołej, Wawra i Rembertowa.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda