Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Realizacja działań w Przedszkolu nr 259 „Leśna Bajka” z środków uzyskanych w budżecie obywatelskim

Przedszkole nr 259
3263 wyświetleń
Edukacja
7 marca 2025
Realizacja działań w Przedszkolu nr 259 „Leśna Bajka” z środków uzyskanych w budżecie obywatelskim

25 lutego w Przedszkolu nr 259 „Leśna Bajka” w Warszawie odbyło się szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz korzystania ze specjalistycznego sprzętu jakim jest defibrylator AED. Zarówno dzieci jak i pracownicy przedszkola poznali szczegółowe zasady udzielania pierwszej pomocy i reanimacji oraz obsługi sprzętu. Podczas ćwiczeń omówiono jak powinno wyglądać zgłoszenie i rozmowa z dyspozytorem numeru alarmowego 112, jak udzielać pomocy w sytuacji krwawienia, zakrztuszenia czy podejrzenia złamania. 

Na terenie przedszkola zamontowano defibrator. Urządzenie jest dostępne dla mieszkańców w godzinach pracy przedszkola, tj. 07.00 - 17.00 

Realizacja powyższych działań sfinansowana została ze środków budżetu obywatelskiego. 

Data utworzenia: 7 marca 2025

zobacz również

Czytaj więcej

Realizacja dwóch projektów budżetu obywatelskiego w Szkole Podstawowej nr 109
Samorząd
27 lipca 2024

Realizacja dwóch projektów budżetu obywatelskiego w Szkole Podstawowej nr 109

Mikołaj Próchniak
8195 wyświetleń

Budżet obywatelski na Wawrze idzie naprzód! W czwartek 25 lipca, Urząd Dzielnicy Wawer podpisał umowę na realizację dwóch zwycięskich projektów w Szkole Podstawowej nr 109 im. Batalionów Chłopskich. Wykonawcą będzie firma IKB Grzegorz Chudek.

Nareszcie remont na ul. Jana Pawła II. Nowa nawierzchnia i modernizacja przejść dla pieszych
Samorząd
28 lutego 2025

Nareszcie remont na ul. Jana Pawła II. Nowa nawierzchnia i modernizacja przejść dla pieszych

Redakcja
3219 wyświetleń

Na jednej z głównych dróg Starej Miłosnej szykują się spore zmiany. ZDM planuje modernizację 16 przejść dla pieszych na odcinku między ulicami Jodłową a Dworkową, a przy okazji zostanie wymieniona nawierzchnia. Co to oznacza dla mieszkańców?

Zmiany w Budżecie Obywatelskim. Zgłoszenia od 7 stycznia, zagłosujemy na maksymalnie 15 projektów
Samorząd
3 stycznia 2025

Zmiany w Budżecie Obywatelskim. Zgłoszenia od 7 stycznia, zagłosujemy na maksymalnie 15 projektów

Redakcja
5187 wyświetleń

W najbliższej, 12. edycji Budżetu Obywatelskiego projekty zgłosimy od 7 do 21 stycznia. Pojawi się sporo zmian - dotyczących zarówno zgłaszania pomysłów, jak i głosowania. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2026 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda