Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Pierwsze wiosenne dni w Domu Kultury „Rembertów”

Po hucznych karnawałowych zabawach w stylu Bollywood i Hollywood marzec rozpoczęliśmy koncertem z okazji Święta Kobiet. Wystąpiła dwójka utalentowanych artystów – wokalistka Antonina Kiepuszewska oraz pianista Piotr Rokitnicki. W repertuarze znalazły się wspaniałe arie operowe i przeboje operetkowe oraz znane standardy musicalowe.

Maja Parysek
586 wyświetleń
Kultura
20 marca 2024
Pierwsze wiosenne dni w Domu Kultury „Rembertów”
fot. Agnieszka Obarska

20 marca o godzinie 17:00 zapraszamy na spektakl dla dzieci pod tytułem „Stragan z bajkami” w wykonaniu Teatru Itakzagramy. Nasi najmłodsi odbiorcy w wesoły sposób będą pokonywać smoka bez pomocy miecza, pozbywać się złośliwego ducha czy przemieniać kłótliwą czarownicę bez użycia czarów. Dorosłym proponujemy spotkanie ze znakomitą aktorką teatralną i filmową Grażyną Barszczewską. Rozmowę w ramach cyklu „Wieczór z Artystą” poprowadzi Malwina Borkowicz. Spotkanie odbędzie się 27 marca o godzinie 18:00. Wstęp na spotkanie jest wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy w sekretariacie domu kultury lub pod numerem telefonu 601 474 712.

Po świętach wielkanocnych, 13 kwietnia w godzinach 12:00-15:00 zapraszamy na wiosenny przegląd rowerów pod fachowym okiem Jerzego Winsze. 17 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się koncert zespołu Dixie Fellows, który poderwie do tańca nie tylko miłośników tradycyjnej muzyki jazzowej. Kazimierz Szkutnik na klarnecie przybliży zarówno popularne, jak i mniej znane utwory jazzowe we własnej interpretacji, a Kajetan Drozd zrobi to za pomocą gitary i swojego wyjątkowego głosu. Obydwaj artyści tworzący duet Dixie Fellows, odnoszący sukcesy na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej, odznaczają się poczuciem humoru, pogodą ducha i pozytywną energią. Nie zabraknie dobrej zabawy!

Ponadto wiosną rozpoczynamy realizację zwycięskiego projektu z Budżetu Obywatelskiego m.st. Warszawy pt. „Cykl imprez artystycznych, koncertów, przedstawień teatralnych, warsztatów i rodzinnych pikników w Domu Kultury »Rembertów«” oraz ART Festiwal Rembertów 2024. Obiecujemy wiele wrażeń artystycznych i radości dla każdego. Serdecznie zapraszamy!

Data utworzenia: 20 marca 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Powstał Rembertowski Klub Filmowy
Kultura
20 marca 2024

Powstał Rembertowski Klub Filmowy

Redakcja
689 wyświetleń

Dla wielbicieli dobrego kina pojawiła się nowa okazja do oglądania filmów. Co miesiąc Rembertowski Klub Filmowy organizuje seanse dla dorosłych oraz dla dzieci, gdzie prezentowane są największe hity kinowe.

Skuteczne pomaganie z „Ochotnikami warszawskimi”
5 października 2021

Skuteczne pomaganie z „Ochotnikami warszawskimi”

Redakcja
571 wyświetleń
Warszawa zaprasza mieszkańców stolicy do zapoznania się z nową ofertą wsparcia dla wolontariuszy i organizatorów wolontariatu dostępną w ramach projektu „Ochotnicy Warszawscy”. Z nadejściem jesieni miasto rozpisało nowy harmonogram wydarzeń, który obejmuje m.in. szkolenia, spotkania, webinary i superwizje z zakresu podnoszenia umiejętności wolontariackich. Oferta jest bezpłatna. Zapisy na portalu www.ochotnicy.waw.pl już trwają!
Rembertów bezpieczny czy nie? Startuje seria spotkań
Samorząd
4 listopada 2023

Rembertów bezpieczny czy nie? Startuje seria spotkań

Redakcja
936 wyświetleń

Od jakiegoś czasu w stolicy prowadzone są konsultacje z mieszkańcami odnośnie bezpieczeństwa danych dzielnic. Mieliśmy już takowe w Wesołej czy Wawrze, a teraz przyszła kolej na Rembertów. Spotkanie podzielone są zależnie od osiedli. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda