Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Pierwsze wiosenne dni w Domu Kultury „Rembertów”

Po hucznych karnawałowych zabawach w stylu Bollywood i Hollywood marzec rozpoczęliśmy koncertem z okazji Święta Kobiet. Wystąpiła dwójka utalentowanych artystów – wokalistka Antonina Kiepuszewska oraz pianista Piotr Rokitnicki. W repertuarze znalazły się wspaniałe arie operowe i przeboje operetkowe oraz znane standardy musicalowe.

Maja Parysek
226 wyświetleń
Kultura
20 marca 2024
Pierwsze wiosenne dni w Domu Kultury „Rembertów”
fot. Agnieszka Obarska

20 marca o godzinie 17:00 zapraszamy na spektakl dla dzieci pod tytułem „Stragan z bajkami” w wykonaniu Teatru Itakzagramy. Nasi najmłodsi odbiorcy w wesoły sposób będą pokonywać smoka bez pomocy miecza, pozbywać się złośliwego ducha czy przemieniać kłótliwą czarownicę bez użycia czarów. Dorosłym proponujemy spotkanie ze znakomitą aktorką teatralną i filmową Grażyną Barszczewską. Rozmowę w ramach cyklu „Wieczór z Artystą” poprowadzi Malwina Borkowicz. Spotkanie odbędzie się 27 marca o godzinie 18:00. Wstęp na spotkanie jest wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy w sekretariacie domu kultury lub pod numerem telefonu 601 474 712.

Po świętach wielkanocnych, 13 kwietnia w godzinach 12:00-15:00 zapraszamy na wiosenny przegląd rowerów pod fachowym okiem Jerzego Winsze. 17 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się koncert zespołu Dixie Fellows, który poderwie do tańca nie tylko miłośników tradycyjnej muzyki jazzowej. Kazimierz Szkutnik na klarnecie przybliży zarówno popularne, jak i mniej znane utwory jazzowe we własnej interpretacji, a Kajetan Drozd zrobi to za pomocą gitary i swojego wyjątkowego głosu. Obydwaj artyści tworzący duet Dixie Fellows, odnoszący sukcesy na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej, odznaczają się poczuciem humoru, pogodą ducha i pozytywną energią. Nie zabraknie dobrej zabawy!

Ponadto wiosną rozpoczynamy realizację zwycięskiego projektu z Budżetu Obywatelskiego m.st. Warszawy pt. „Cykl imprez artystycznych, koncertów, przedstawień teatralnych, warsztatów i rodzinnych pikników w Domu Kultury »Rembertów«” oraz ART Festiwal Rembertów 2024. Obiecujemy wiele wrażeń artystycznych i radości dla każdego. Serdecznie zapraszamy!

Data utworzenia: 20 marca 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Nowatorskie Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w Wawrze
Samorząd
17 stycznia 2024

Nowatorskie Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w Wawrze

Mikołaj Żechowski
355 wyświetleń

Podpisana została umowa na budowę w Wawrze miejsca doprawdy wyjątkowego. Powstanie nowatorskie Centrum Aktywności Międzypokoleniowej.

1 sierpnia w Wawrze
Kultura
24 lipca 2023

1 sierpnia w Wawrze

Redakcja
645 wyświetleń
Dzielnica Wawer zaprasza na obchody 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Prócz minuty ciszy, która odbędzie się przy Urzędzie Dzielnicy 1 sierpnia o godz. 17:00, przez cały dzień w Wawrze odbywać się będą różne wydarzenia historyczno-kulturalne, na które wstęp jest wolny. Oto niektóre z nich.
Rembertów bezpieczny czy nie? Startuje seria spotkań
Samorząd
4 listopada 2023

Rembertów bezpieczny czy nie? Startuje seria spotkań

Redakcja
698 wyświetleń

Od jakiegoś czasu w stolicy prowadzone są konsultacje z mieszkańcami odnośnie bezpieczeństwa danych dzielnic. Mieliśmy już takowe w Wesołej czy Wawrze, a teraz przyszła kolej na Rembertów. Spotkanie podzielone są zależnie od osiedli. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda