Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Naprawa torowiska na Targowej. Zmiany w komunikacji miejskiej

Przez całą niedzielę 21 kwietnia trwać będzie naprawa torowiska na ulicy Targowej niedaleko Kijowskiej. Z tego powodu kierowcy nie będą mogli skręcić z ul. Kijowskiej w stronę dworca Warszawa Wschodnia. Tramwaje nie będą kursować pomiędzy ul. Kijowską a al. Zieleniecką. Na ulice wyjedzie autobus zastępczy Z-3.

Antoni Osiak
192 wyświetleń
Samorząd
19 kwietnia 2024
Naprawa torowiska na Targowej. Zmiany w komunikacji miejskiej
źródło: wtp.waw.pl
  • Prace remontowe potrwają od soboty, 20 kwietnia, od godziny 23:30, do poniedziałku, 22 kwietnia, do godziny 3:30
  • Na tory nie wyjadą tramwaje linii 3, 13 i 1 w kursach do pl. G. Narutowicza
  • Tramwaje linii 6, 7 oraz 26 będą kursowały na zmienionych trasach

21 kwietnia nie będą kursowały tramwaje linii 1, 3 i 13. Tramwaje linii 6 i 26 zmierzające do pętli Kawęczyńska-Bazylika z Dworca Wileńskiego będą kursować trasą przez ulicę Targową, Kijowską, aleję Tysiąclecia i Kawęczyńską. Natomiast tramwaje linii 7 z alei Zielenieckiej skręcą w ulicę Zamoyskiego i kontynuując jazdę ulicą Grochowską, dotrą do pętli Gocławek. Na drogi wyjedzie zastępcza linia autobusowa Z-3, która będzie kursować co 15 minut między Dworcem Wileńskim a Warszawą Wschodnią.

Autobusy linii: 120, 169, 512, N02, N03 i N71, pojadą innymi trasami. Zmierzając w kierunku Dworca Wschodniego, Marysina, Ursynowa Północnego i Woli Grzybowskiej, skręcą z ulicy Targowej w Ząbkowską, potem w Markowską i nią dotrą do Kijowskiej i dworca. Nie ulegną zmianie trasy w przeciwnych kierunkach. Dodatkowo, dla autobusów linii 509 będzie obowiązywał w obu kierunkach, jako stały, przystanek Ząbkowska.

Data utworzenia: 19 kwietnia 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Trwają konsultacje społeczne w sprawie nocnej sprzedaży alkoholu
Samorząd
8 maja 2024

Trwają konsultacje społeczne w sprawie nocnej sprzedaży alkoholu

Antoni Osiak
245 wyświetleń

Jednym z głośnych tematów tegorocznych wyborów samorządowych było ograniczenie sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych. W ramach konsultacji społecznych warszawiacy będą mogli wyrazić swoje zdanie w tej sprawie, a opinie mieszkańców przydadzą się w wydaniu finalnej decyzji.

Nowe oświetlenia na rembertowskich przejściach
Samorząd
26 kwietnia 2024

Nowe oświetlenia na rembertowskich przejściach

Maurycy Jędrzejewski
414 wyświetleń

Prócz standardowego oświetlania przejść dla pieszych, ZDM od pewnego czasu testuje nowy sposób zwiększania bezpieczeństwa. To Bezpieczne Punkty Oświetleniowe - odpowiednio oświetlające zebrę, jednocześnie nie oślepiając kierowców.

Naprawa nawierzchni na Wydawniczej
Samorząd
21 kwietnia 2024

Naprawa nawierzchni na Wydawniczej

Mikołaj Próchniak
303 wyświetleń

Podczas niedawnych prac przy torowisku na Wawrze, ulica Wydawnicza doczekała się nowej kanalizacji. Teraz rozpocznie się odtwarzanie nawierzchni po tych robotach. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda