Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

XV Paczka na Kresy już zaraz. Spotkanie w WCK Anin

Fundacja Kresy w Potrzebie już od 15 lat przekazuje świąteczne paczki osobom potrzebującym z Litwy i Łotwy. Tegoroczna zbiórka i pakowanie odbędzie się 9 i 10 grudnia, ale w piątek o 18:00 Fundacja organizuje spotkanie dla chętnych wolontariuszy. 

Redakcja
231 wyświetleń
Warto poczytać
15 listopada 2023
XV Paczka na Kresy już zaraz. Spotkanie w WCK Anin

Do akcji Fundacja zaprasza młodzież z województwa mazowieckiego. Wolontariusze będą pomagać w zbieraniu produktów i pakowaniu paczek, a następnie wybiorą się na Litwę i Łotwę, by bezpośrednio wręczyć paczki osobom potrzebującym. Jak jednak zaznaczają organizatorzy, paczka jest tylko pretekstem do spotkania z drugim człowiekiem, porozmawiania z nim, wysłuchania jego historii i przypomnienia, że wszyscy jesteśmy ludźmi - ponad granicami. 

Fundacja przyjmuje również wpłaty na konto 94 2490 0005 0000 4520 7799 3602 (Alior Bank). Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy kontakt@kresywpotrzebie.pl

Wiadomości Sąsiedzkie objęły patronatem spotkanie jak i samą akcję. 

 

Data utworzenia: 15 listopada 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Tramwaj Zdrowia Psychicznego wyjedzie znowu na ulice
Edukacja
18 października 2023

Tramwaj Zdrowia Psychicznego wyjedzie znowu na ulice

Redakcja
532 wyświetleń

Z okazji Miesiąca Przeciwko Depresji oraz Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego na ulice Warszawy po raz drugi wyjeżdża Tramwaj Zdrowia Psychicznego. Jest to specjalna linia H, która jest bezpłatna i ma za zadanie edukować mieszkańców i mieszkanki stolicy. Znajdą się w nim informatory dotyczące zdrowia psychicznego. 

Piknik historyczny w Parku Obwodu Armii Krajowej Praga
Historia
21 września 2021

Piknik historyczny w Parku Obwodu Armii Krajowej Praga

Redakcja
324 wyświetleń

W ostatni weekend w parku im. Obwodu Praga Armii Krajowej odbył się piknik historyczny „Praga-Południe Pamięta 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego".

Kultura
11 stycznia 2021

"Sceny o tematyce animalistycznej, magicznej, alchemicznej". Cenna mozaika zabytkiem

Redakcja
645 wyświetleń
Marysińska mozaika Domicelli Bożekowskiej z lat 60., znajdująca się na terenie dawnej Spółdzielni Inwalidów "Saturn" została wpisana do rejestru zabytków.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2023 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda