Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

XV Paczka na Kresy już zaraz. Spotkanie w WCK Anin

Fundacja Kresy w Potrzebie już od 15 lat przekazuje świąteczne paczki osobom potrzebującym z Litwy i Łotwy. Tegoroczna zbiórka i pakowanie odbędzie się 9 i 10 grudnia, ale w piątek o 18:00 Fundacja organizuje spotkanie dla chętnych wolontariuszy. 

Redakcja
739 wyświetleń
Warto poczytać
15 listopada 2023
XV Paczka na Kresy już zaraz. Spotkanie w WCK Anin

Do akcji Fundacja zaprasza młodzież z województwa mazowieckiego. Wolontariusze będą pomagać w zbieraniu produktów i pakowaniu paczek, a następnie wybiorą się na Litwę i Łotwę, by bezpośrednio wręczyć paczki osobom potrzebującym. Jak jednak zaznaczają organizatorzy, paczka jest tylko pretekstem do spotkania z drugim człowiekiem, porozmawiania z nim, wysłuchania jego historii i przypomnienia, że wszyscy jesteśmy ludźmi - ponad granicami. 

Fundacja przyjmuje również wpłaty na konto 94 2490 0005 0000 4520 7799 3602 (Alior Bank). Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy kontakt@kresywpotrzebie.pl

Wiadomości Sąsiedzkie objęły patronatem spotkanie jak i samą akcję. 

 

Data utworzenia: 15 listopada 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Skuteczne pomaganie z „Ochotnikami warszawskimi”
5 października 2021

Skuteczne pomaganie z „Ochotnikami warszawskimi”

Redakcja
571 wyświetleń
Warszawa zaprasza mieszkańców stolicy do zapoznania się z nową ofertą wsparcia dla wolontariuszy i organizatorów wolontariatu dostępną w ramach projektu „Ochotnicy Warszawscy”. Z nadejściem jesieni miasto rozpisało nowy harmonogram wydarzeń, który obejmuje m.in. szkolenia, spotkania, webinary i superwizje z zakresu podnoszenia umiejętności wolontariackich. Oferta jest bezpłatna. Zapisy na portalu www.ochotnicy.waw.pl już trwają!
Kwiecień dla zabytków prawego brzegu
Kultura
28 kwietnia 2024

Kwiecień dla zabytków prawego brzegu

Mikołaj Próchniak
591 wyświetleń

Mazowiecki Konserwator Zabytków w kwietniu podjął się ewidencji dwóch obiektów historycznych na prawym brzegu Wisły. Rampa kolejowa w Falenicy została wpisana do rejestru, a cmentarz ewangelicko-augsburski przy ul. Kamykowej uległ procedurze wpisu do listy zabytków nieruchomych. Co reprezentują te obiekty?

25 lat później... idziemy do Internetu
Historia
31 marca 2024

25 lat później... idziemy do Internetu

Redakcja
368 wyświetleń

W marcu 1999 roku ukazał się pierwszy numer "Wiadomości Sąsiedzkich" - wtedy wydawanych jedynie dla osiedla Stara Miłosna. Po dokładnie 25 latach papierowej dystrybucji, na stałe i w pełni przenosimy się do Internetu. A o czym pisaliśmy ćwierć wieku temu?

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda