Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Utrudnienia w kursowaniu linii S1 i S10 na odcinku Warszawa Wschodnia - Falenica

Zarząd Transportu Miejskiego zapowiedział utrudnienia w podróży liniami S1 i S10 Szybkiej Kolei Miejskiej pomiędzy Warszawą Wschodnią a Falenicą.

Redakcja
572 wyświetleń
Warto poczytać
11 października 2023
Utrudnienia w kursowaniu linii S1 i S10 na odcinku Warszawa Wschodnia - Falenica

Zarząd Transportu Miejskiego zapowiedział utrudnienia w podróży liniami S1 i S10 Szybkiej Kolei Miejskiej pomiędzy Warszawą Wschodnią a Falenicą. W dniach 11-14 października (od środy do soboty) oraz 6-9 listopada (poniedziałek-czwartek) pociągi kierujące się do Otwocka w godzinach 22:00 – 04:00 będą jechały najdalej do stacji Warszawa Wschodnia. 

ZTM poinformował: “Kolejny etap prac przy przebudowie i modernizacji linii kolejowej numer 7, na stacji Warszawa Wawer, spowoduje zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej od środy 11 do soboty 14 października oraz od 6 do 9 listopada... Dlatego dwa ostatnie, wieczorne pociągi SKM linii S1 z Pruszkowa do Otwocka (o godzinie 21.39 i 23.14) dojadą tylko do stacji Warszawa Wschodnia. Ostatni pociąg S1 z Otwocka do Pruszkowa odjedzie o godzinie 20.48, a S10 do Warszawy Wschodniej o godzinie 21.05" 

Data utworzenia: 11 października 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Jaka komunikacja miejska dla Wesołej?
Samorząd
9 października 2023

Jaka komunikacja miejska dla Wesołej?

Hubert Zieliński
1246 wyświetleń

Na ostatniej sesji Rady Dzielnicy Wesoła gościliśmy przedstawicieli Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM). Przed sesją, we współpracy z mieszkańcami, przygotowałem zestawienie najważniejszych komunikacyjnych zagadnień dla dzielnicy. Lista tematów została przesłana odpowiednio wcześniej do ZTM, tak aby spółka mogła się odnieś do najbardziej palących problemów jak najszerzej.

Miesiąc utrudnień na ulicy Szpotańskiego
Samorząd
6 marca 2024

Miesiąc utrudnień na ulicy Szpotańskiego

Mikołaj Żechowski
413 wyświetleń

Od 7 marca do 18 kwietnia obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Powodem przebudowa kanalizacji.

Wschodniej Obwodnicy na razie nie będzie. WSA ogłosił wyrok
Warto poczytać
7 grudnia 2023

Wschodniej Obwodnicy na razie nie będzie. WSA ogłosił wyrok

Redakcja
921 wyświetleń

Temat Wschodniej Obwodnicy Warszawy budzi emocje, zwłaszcza w Wesołej. To właśnie tam trwała i wciąż trwa najbardziej zagorzała debata na jej temat. Jedni oponują za tzw. wariantem zielonym, inni za alternatywnym czerwonym. Jak na razie wszystko wciąż pozostaje w sferze dyskusji, bo najnowszy wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego opóźnił realizację ostatniego fragmentu trasy.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda