Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Powstał Rembertowski Klub Filmowy

Dla wielbicieli dobrego kina pojawiła się nowa okazja do oglądania filmów. Co miesiąc Rembertowski Klub Filmowy organizuje seanse dla dorosłych oraz dla dzieci, gdzie prezentowane są największe hity kinowe.

Redakcja
4633 wyświetleń
Kultura
20 marca 2024
Powstał Rembertowski Klub Filmowy
fot. Facebook Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

W Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8 można spotkać się, podzielić swoimi wrażeniami i cieszyć się filmową rozrywką. Szczegółowe informacje o planowanych seansach można znaleźć na stronie internetowej biblioteki oraz na plakatach. Klub Filmowy wzbogaca ofertę kulturalną Biblioteki przy Gawędziarzy, zapewniając przyjemne i inspirujące doświadczenia dla wszystkich zainteresowanych kinem.

Ale to nie tylko filmy. Widzów czekają spotkania z osobowościami kina – aktorami, reżyserami i twórcami, które przyniosą interesujące dyskusje. Informacje o nich można śledzić na stronie i w mediach społecznościowych Biblioteki.

Rembertowski Klub Filmowy działa dzięki Budżetowi Obywatelskiemu

Data utworzenia: 20 marca 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Seanse dla dzieci w ramach Zimy w Mieście w Wesołej
Kultura
10 stycznia 2024

Seanse dla dzieci w ramach Zimy w Mieście w Wesołej

Mikołaj Żechowski
3714 wyświetleń

Seanse filmowe z kinowymi hitami odbędą się w Wesołej z okazji "Zimy w Mieście"!

Antysmogowy mural odsłonięty na Wawrze. Na nim Franciszek Pieczka
Kultura
26 września 2024

Antysmogowy mural odsłonięty na Wawrze. Na nim Franciszek Pieczka

Mikołaj Próchniak
7913 wyświetleń

Mieszkańcy Wawra mogą już cieszyć się kolejnym reprezentacyjnym muralem. Dzieło przedstawiające wybitnego aktora i mieszkańca Wawra - Franciszka Pieczkę - odsłonięte zostało 23 września, w drugą rocznicę jego śmierci. Mural, powstały na skutek projektu Budżetu Obywatelskiego, znajduje się na Szkole Podstawowej nr 124, a jego autorką jest Sabina Twardowska. 

Cztery świąteczne gry miejskie dla całej rodziny. Rembertów, Wawer, Praga i Centrum
Zaprosili nas
20 listopada 2024

Cztery świąteczne gry miejskie dla całej rodziny. Rembertów, Wawer, Praga i Centrum

Redakcja
1567 wyświetleń

W tym roku Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na cztery wyjątkowe gry miejskie z elfami w roli głównej. Zimowa przygoda, organizowana z okazji Mikołajek, cieszy się popularnością każdego roku: będą misje, zadania i niespodzianki.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2025 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda