Już w poniedziałek, 24 czerwca, rozpoczną się prace drogowe na skrzyżowaniu ul. Wał Miedzeszyński i ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa “Nila”. Drogowcy poszerzą przejazd rowerowy.

Obecne prace to ostatni etap projektu budżetu obywatelskiego obejmującego remont nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego na koronie Wału Miedzeszyńskiego. Drogowcy wymienią nawierzchnię w rejonie przejazdu rowerowego na skrzyżowaniu Wału z ul. Fieldorfa, poszerzając przejazd do trzech metrów, tak aby był zgodny z obecnymi przepisami.
Podczas prac przejście dla pieszych będzie węższe, a przejazd rowerowy zamknięty. Lewe pasy obu jezdni ul. Wał Miedzeszyński w rejonie skrzyżowania zostaną zajęte przez drogowców. Utrudnienia mają potrwać około tygodnia, aż do 1 lipca.
W przyszłości, według planów Zarządu Dróg Miejskich, przewidywane jest również wyremontowanie drogi rowerowej na samej ul. Fieldorfa.

Data utworzenia: 22 czerwca 2024







W poniedziałek, 26 sierpnia, rozpoczną się prace nad siecią ciepłowniczą przy ul. Kępnej na Pradze Północ. Przejazd zostanie zamknięty, a na ul. Jagiellońskiej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.


Zarząd Zieleni m. st. Warszawy oficjalnie rozpoczął jesienne sadzenie. Warszawskie parki, skwery i trawniki wkrótce przywitają ponad 2 tysiące drzew, 80 tysięcy bylin i 100 tysięcy nowych krzewów.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?