Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Poszerzenie przejazdu rowerowego przez Wał Miedzeszyński. Utrudnienia drogowe na Pradze Południe

Już w poniedziałek, 24 czerwca, rozpoczną się prace drogowe na skrzyżowaniu ul. Wał Miedzeszyński i ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa “Nila”. Drogowcy poszerzą przejazd rowerowy.

Mikołaj Próchniak
313 wyświetleń
Warto poczytać
22 czerwca 2024
Poszerzenie przejazdu rowerowego przez Wał Miedzeszyński. Utrudnienia drogowe na Pradze Południe
Przybliżona mapa utrudnień drogowych, fot. Redakcja
  • Prace mają zakończyć się 1 lipca
  • Podczas przebudowy wszystkie relacje drogowe pozostaną bez zmian

Obecne prace to ostatni etap projektu budżetu obywatelskiego obejmującego remont nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego na koronie Wału Miedzeszyńskiego. Drogowcy wymienią nawierzchnię w rejonie przejazdu rowerowego na skrzyżowaniu Wału z ul. Fieldorfa, poszerzając przejazd do trzech metrów, tak aby był zgodny z obecnymi przepisami.  

Podczas prac przejście dla pieszych będzie węższe, a przejazd rowerowy zamknięty. Lewe pasy obu jezdni ul. Wał Miedzeszyński w rejonie skrzyżowania zostaną zajęte przez drogowców. Utrudnienia mają potrwać około tygodnia, aż do 1 lipca. 

W przyszłości, według planów Zarządu Dróg Miejskich, przewidywane jest również wyremontowanie drogi rowerowej na samej ul. Fieldorfa. 

Data utworzenia: 22 czerwca 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Frezowanie prawego pasa ul. Grochowskiej
Warto poczytać
19 maja 2024

Frezowanie prawego pasa ul. Grochowskiej

Mikołaj Próchniak
302 wyświetleń

Drogowcy wracają na ul. Grochowską. Tym razem przeprowadzony zostanie remont prawego pasa w stronę ul. Marsa, między pętlą na rondzie Wiatraczna, a ul. Majdańską. Dla kierowców przewidywany jest objazd. 

Kina plenerowe na prawym brzegu
Kultura
5 lipca 2024

Kina plenerowe na prawym brzegu

Mikołaj Próchniak
193 wyświetleń

Z okazji wakacji wiele warszawskich instytucji kulturalnych organizuje pokazy filmów na świeżym powietrzu. Wszyscy pewnie słyszeli o kinie plenerowym w Kinotece Pałacu Kultury, ale po co jechać aż do centrum, kiedy sąsiedzkie inicjatywy odbywają się praktycznie za naszymi podwórkami? Oto oferta kin plenerowych na prawym brzegu, podzielona na dzielnice.

Ulica Witolińska zostanie wyremontowana
11 kwietnia 2024

Ulica Witolińska zostanie wyremontowana

Antoni Osiak
404 wyświetleń

Ulica Witolińska na Pradze Południe doczekała się renowacji. Wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni oraz chodników, a krawężniki i parkingi zostaną wyremontowane.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda