Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Odrestaurowane piwne krany w klubokawiarni Kicia Kocia

Piwna scena Grochowa wzbogaciła się o nowe krany z trunkami.

Redakcja
224 wyświetleń
Kultura
23 października 2023
Odrestaurowane piwne krany w klubokawiarni Kicia Kocia

Piwna scena Grochowa wzbogaciła się o nowe krany z trunkami. Znajdująca się przy Alei Stanów Zjednoczonych klubokawiarnia Kicia Kocia (która w styczniu świętowała 10 rocznice powstania) pochwaliła się bywalcom dwoma nowymi kranami. 

 “Stare grochowskie przysłowie mówi, że ten kto ma czternaście kranów jest bogatszy od tego, który ma ich dwanaście. Zatem zamontowaliśmy dwa kolejne i od dziś jesteśmy bogatsi” 

Odrestaurowana została oryginalna 30 (!) letnia kolumna do serwowania piwa z Browarów Łódzkich - z niej będą lane rzemieślnicze browary z Mazowsza i z Polski. Do obecnej oferty dołączyły Dyniamit (dyniowy klasyk, pumpkin ale od Browar PINTA) oraz koźlak pszeniczny (rozgrzewający, przyprawowy od sąsiadów z wawerskiego Browar Palatum). 

Data utworzenia: 23 października 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Nowa kuchnia na Pradze
2 czerwca 2022

Nowa kuchnia na Pradze

Redakcja
471 wyświetleń
10 czerwca Kamionek wzbogaci się o nowe miejsce kulinarne. Swoją działalność rozpocznie Food Hall na terenie dawnych Polskich Zakładów Optycznych, z 6 konceptami kulinarnymi, kawiarnią oraz tętniącym życiem ogródkiem. Kompleks Fabryki PZO przy ul. Grochowskiej 312 został zrealizowany przez White Star Real Estate oraz Cain International.
Zmiany w ruchu pociągów w dniach 2 – 9 grudnia 2023 [AKTUALIZACJA]
Warto poczytać
29 listopada 2023

Zmiany w ruchu pociągów w dniach 2 – 9 grudnia 2023 [AKTUALIZACJA]

Kamil Oroń
391 wyświetleń

Szanowni Państwo, zapewne słyszeliście już o tym, że w dniach 2-9 grudnia br, w związku z ostatnim etapem prac na szlaku Warszawa Wschodnia – Warszawa Wawer, tj. pracami przy przełączaniu urządzeń sterowania ruchem kolejowym, w dniach 2 – 9 grudnia nastąpią zmiany w ruchu pociągów. Postanowiłem stworzyć taki zbiorczy artykuł na ten temat.

Eliminacje do finału Wioślarskiego Tytana Warszawy 2023
Sport
15 listopada 2023

Eliminacje do finału Wioślarskiego Tytana Warszawy 2023

Redakcja
179 wyświetleń

Młodzi zapaleńcy wioślarstwa na ergomatrach będą się ścigać po miejsca w Wielkim Finale Wioślarskiego Tytana Warszawy 2023! Pod koniec miesiąca odbędą się decydujące eliminacje.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2023 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda