Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Nowy budynek liceum otwarty

Zgodnie z planem, wczoraj otworzony został nowy budynek wesołowskiego liceum. Uczniowe nareszcie mają swoją własną, nowoczesną siedzibę. 

Redakcja
227 wyświetleń
Warto poczytać
4 kwietnia 2024
Nowy budynek liceum otwarty
fot. UM Warszawa

Na otwarciu pojawiła się delegacja z Ratusza oraz władze Dzielnicy. Rafał Trzaskowski przekazał Pani Dyrektor Izabeli Nowackiej klucze do szkoły, a Burmistrz Dzielnicy Marian Mahor złożył na jej ręce akt erekcyjny budowy liceum. 

fot. UM Warszawa

Liceum w Wesołej to pierwsze publiczne liceum w naszej dzielnicy oraz pierwsza od 20 lat nowa szkoła ponadpodstawowa zbudowana w Warszawie. W placówce przewidziano miejsce dla 600 uczniów w 16 oddziałach. 

W nowym budynku znalazło się 13 sal lekcyjnych, 2 sale językowe, 2 pracownie komputerowe, pracownia biologiczna, pracownia fizyczna, pracownia chemiczna, aula z 230 miejscami, biblioteka, stołówka i hala sportowa. Budynek jest nowoczesny i komfortowy, wyposażony w ogrzewanie podłogowe, wentylację mechaniczną z chłodzeniem, refleksole, pompy ciepła i fotowoltaikę. 

Pewien rozdział się więc zamyka, a nowy otwiera... uczniom, absolwentom, kadrze i pracownikom życzymy samych sukcesów i jak najwięcej pożytku z nowej siedziby!

Data utworzenia: 4 kwietnia 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Wiadomości Sąsiedzkie Honorowym Przyjacielem CLXIII LO - Ślubowanie klas I [Relacja]
Zaprosili nas
16 października 2023

Wiadomości Sąsiedzkie Honorowym Przyjacielem CLXIII LO - Ślubowanie klas I [Relacja]

Redakcja
676 wyświetleń

To dla nas bardzo duży zaszczyt, za który jesteśmy niezmiernie wdzięczni. "Wiadomości Sąsiedzkie" otrzymały od CLXIII LO w Warszawie (zwanego potocznie Liceum w Wesołej) tytuł Honorowego Przyjaciela Liceum. Przez ostatnie lata kadra placówki niejednokrotnie pisała do Wiadomości teksty dotyczące życia szkoły i nie tylko, a w ostatnich miesiącach zaangażowali się również uczniowie. W dalszej części artykułu przeczytacie relację z całego wydarzenia.

Tunele i wiadukt na horyzoncie? Wieści w sprawie Rembertowa i Wesołej
Samorząd
10 kwietnia 2024

Tunele i wiadukt na horyzoncie? Wieści w sprawie Rembertowa i Wesołej

Maurycy Jędrzejewski
306 wyświetleń

Tuż przed wyborami, które być może przyćmiły tę informację, dowiedzieliśmy się o sporej aktualizacji w sprawie przejazdów w Wesołej i Rembertowie. Są to duże deklaracje, i zakładając, że zostaną dotrzymane, to jeszcze w tym roku rozpoczną się dwie budowy. 

Ulica Celulozy zamknięta z powodu przebudowy
25 marca 2024

Ulica Celulozy zamknięta z powodu przebudowy

Mikołaj Żechowski
218 wyświetleń

Idą utrudnienia związane z przebudową ulicy Celulozy

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda