Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Eko prezenty w zamian za zużyte baterie!

Mikołaj Żechowski
804 wyświetleń
Samorząd
17 lutego 2024
Eko prezenty w zamian za zużyte baterie!

W poniedziałek 19 lutego odbędzie się zbiórka z okazji niedzielnego Światowego Dnia Baterii. W budynku urzędu Wawra (ul. Żegańska 1), w punkcie informacji przyjmowane będą zużyte baterie.
W ramach zachęty do bycia eko, baterie będzie można wymienić na wawerskie gadżety!

  • 10 baterii wymienisz na wawerski ołówek z nasionami słonecznika - po wykorzystaniu ołówka należy posadzić jego końcówkę w doniczce!
  • 15 baterii wymienisz na bombę nasienną z łąką kwietną - użyta na oczyszczonej ziemi, rozkwitnie w pięky kwietnik
  • 20 baterii wymienisz na drewnianą mini doniczkę z nasionami koniczyny
  • Natomiast za cały worek baterii dostaje się drewniany karmnik dla ptaków!

Obowiązuje limit max 1 przedmiotu każdego rodzaju na uczestnika akcji.

Filmik info.

Data utworzenia: 17 lutego 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych w Radości
Historia
22 lutego 2025

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych w Radości

Piotr Bieliński
11 wyświetleń

Grupa społeczników z Radości i Miedzeszyna oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Radości zapraszają na Upamiętnienie przypadającego co roku na początku marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych.

 

Breakołajki w Klubie Tenisowym Break
Sport
23 grudnia 2024

Breakołajki w Klubie Tenisowym Break

Magda Szmyd
332 wyświetleń

Jak co roku, od wielu już lat, w grudniu na kortach odbywają się BREAKOŁAJKI. W tym roku pod hasłem: szukamy talentów! Ponad sto dzieci uczestniczyło w mikołajkowej zabawie zorganizowanej w Klubie Tenisowym Break w Marysinie Wawerskim. Na każdym korcie, pod czujnym okiem trenerów, przeprowadzane były sportowe konkurencje, a każde dziecko miało specjalną kartę na której odnotowywane były rezultaty testów :) Uzyskane wyniki można było poprawić, wiele osób podejmowało próby, żeby być lepszym, szybszym, skoczniejszym, zwinniejszym. Trzy godziny zabawy, dmuchańce, poczęstunek, wata cukrowa, odwiedziny prawdziwego Świętego Mikołaja i prezenty dla wszystkich dzieci - to był super czas! Dziękujemy za tą wspólną, radosną i magiczną grudniową niedzielę!

Nie wyrzucaj jedzenia - dziel się
Warto poczytać
2 grudnia 2024

Nie wyrzucaj jedzenia - dziel się

Michał Raczkowski - Prezes Stowarzyszenia Lepszy Sulejówek
453 wyświetleń

Jadłodzielnie są tworzone w wielu miejscach w Polsce. Ich misją jest po pierwsze: nie marnowanie nadwyżek jedzenia, po drugie: wspieranie ubogich. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2025 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda