Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Drogowcy wracają na Grochowską. Weekendowe frezowanie

W zeszłym roku ZDM prowadził prace na prawym pasie ul. Grochowskiej w stronę ronda Marsa. Budowę przerwała jednak zima i teraz ekipa wraca aby dokończyć to, co zaczęła.

Maurycy Jędrzejewski
293 wyświetleń
Warto poczytać
12 kwietnia 2024
Drogowcy wracają na Grochowską. Weekendowe frezowanie
fot. ZDM

Zeszłoroczne frezowanie dotyczyło odcinka ulicy między rondem Wiatraczna a ul. Jubilerską. W ten weekend drogowcy naprawią ostatni fragment drogi, między ulicami Komorską i Podolską. W związku z tym ten odcinek zostanie zwężony do jednego pasa.

Ulica Tarnowiecka straci swoje połączenie z Grochowską. Podczas prac kierowcy dojadą tylko od strony Łukowskiej – od Pustelnickiej w obu kierunkach Skrzyżowania z pozostałymi ulicami na tym odcinku będą przejezdne. Co bardzo ważne, na całym odcinku będzie obowiązywał zakaz parkowania, także w zatokach, z informacją o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela.

Prace rozpoczną się dziś o 22:00 i potrwają do ok. 4:00 w poniedziałek.

Data utworzenia: 12 kwietnia 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Nowe oświetlenia na rembertowskich przejściach
Samorząd
26 kwietnia 2024

Nowe oświetlenia na rembertowskich przejściach

Maurycy Jędrzejewski
336 wyświetleń

Prócz standardowego oświetlania przejść dla pieszych, ZDM od pewnego czasu testuje nowy sposób zwiększania bezpieczeństwa. To Bezpieczne Punkty Oświetleniowe - odpowiednio oświetlające zebrę, jednocześnie nie oślepiając kierowców.

Naprawa nawierzchni na Wydawniczej
Samorząd
21 kwietnia 2024

Naprawa nawierzchni na Wydawniczej

Mikołaj Próchniak
224 wyświetleń

Podczas niedawnych prac przy torowisku na Wawrze, ulica Wydawnicza doczekała się nowej kanalizacji. Teraz rozpocznie się odtwarzanie nawierzchni po tych robotach. 

Ulica Patriotów w remoncie. Awaryjna naprawa
Warto poczytać
28 października 2023

Ulica Patriotów w remoncie. Awaryjna naprawa

Redakcja
535 wyświetleń

Zarząd Dróg Miejskich podjął decyzję o awaryjnej wymianie nawierzchni na ul. Patriotów. Powodem jest jej zły stan techniczny. Od wczoraj drogowcy pracują nad naprawą ulicy, a do poniedziałku ma już być po wszystkim. Droga jest zamknięta od obwodnicy do ul. Żołędziowej. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda