Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Drogowcy wracają na Grochowską. Kolejny etap frezowania

Dzisiaj o 20:00 ZDM wróci na Grochowską, aby wyremontować prawy pas w stronę ronda Marsa. Prace zakończą się w piątek bladym świtem.

Redakcja
221 wyświetleń
Warto poczytać
8 maja 2024
Drogowcy wracają na Grochowską. Kolejny etap frezowania
fot. ZDM

Tym razem drogowcy zajmą się odcinkiem od ronda Wiatraczna do ul. Majdańskiej. Ekipa budowlana zajmie dwa pasy jezdni w stronę Marsa w godzinach 20:00-5:00, a w godzinach 5:00-20:00 wygrodzony będzie tylko jeden pas, a kierowcy pojadą dwoma. Ułatwi do poruszanie się w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym.

Skrzyżowanie z ulicą Czapelską zostanie zamknięte. Na jej odcinku od Grochowskiej do Ostrołęckiej mieszkańcy pojadą w obu kierunkach. Dojazd do Czapelskiej będzie możliwy ulicami: Majdańską, Ostrołęcką, Korytnicką, Dobrzyniecką i ponownie Ostrołęcką.

Data utworzenia: 8 maja 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Nowa kuchnia na Pradze
2 czerwca 2022

Nowa kuchnia na Pradze

Redakcja
764 wyświetleń
10 czerwca Kamionek wzbogaci się o nowe miejsce kulinarne. Swoją działalność rozpocznie Food Hall na terenie dawnych Polskich Zakładów Optycznych, z 6 konceptami kulinarnymi, kawiarnią oraz tętniącym życiem ogródkiem. Kompleks Fabryki PZO przy ul. Grochowskiej 312 został zrealizowany przez White Star Real Estate oraz Cain International.
Darmowe spływy kajakowe na Plaży Romantycznej
Sport
8 maja 2024

Darmowe spływy kajakowe na Plaży Romantycznej

Redakcja
597 wyświetleń

Kolejny rok z rzędu popłyniemy bezpłatnie kajakami. To projekt Budżetu Obywatelskiego, współorganizowany przez OSiR Wawer.

Nowe oświetlenia na rembertowskich przejściach
Samorząd
26 kwietnia 2024

Nowe oświetlenia na rembertowskich przejściach

Maurycy Jędrzejewski
412 wyświetleń

Prócz standardowego oświetlania przejść dla pieszych, ZDM od pewnego czasu testuje nowy sposób zwiększania bezpieczeństwa. To Bezpieczne Punkty Oświetleniowe - odpowiednio oświetlające zebrę, jednocześnie nie oślepiając kierowców.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda