Dla świeżo upieczonych mam pragnących wrócić do formy, OSiR Wawer proponuje zajęcia z maluchami.
Dla świeżo upieczonych mam pragnących wrócić do formy, OSiR Wawer proponuje zajęcia z maluchami. Trening zawiera aktywności, które można wykonywać w obecności swoich pociech, a nawet wraz z nimi! Zaproszone są wszystkie mamy z dziećmi pomiędzy 3 a 18 miesiącem życia.
Bezpieczny zestaw ćwiczeń z elementami zdrowego kręgosłupa, stretchingu, jogi jak i pilatesu wzmocni:
Zajęcia odbywają się w obiekcie sportowym “Syrenka” (ul. Starego Doktora 1) we wtorki o godzinie 9:20 oraz w czwartki o godzinie 10:25.
Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową.
Data utworzenia: 26 października 2023
20 fantastycznych zawodniczek wzięło udział w singlowym turnieju Top PZT Tour ULA Cup w ramach Grand Prix Mazowsza, który odbył się 27 października na kortach Klubu Tenisowego Break w Marysinie.
Podczas ostatniego posiedzenia Komisji Inwestycyjnej w Dzielnicy Wawer 24 czerwca, oprócz tematu powrotu do pełnego honorowania wszystkich biletów ZTM w pociągach Kolei Mazowieckich (zarówno od dobowego wzwyż, jak i w dół), omówiono temat inicjatywy, jaką rozpoczął mój serdeczny kolega ze szkoły podstawowej, a dziś radny Dzielnicy Wawer, Paweł Wojda. Nazwisko zapewne jest niektórym znane, ponieważ Paweł odnosił znaczące sukcesy w sporcie, a dziś postanowił poświęcić się pracy dla drugiego człowieka, startując w wyborach na radnego dzielnicy Wawer. W ramach tej pracy zainicjował on sprawę, na temat której będzie ten artykuł.
Szanowni Czytelnicy raczą mi wybaczyć, że w tytule tego artykułu jawnie nawiązałem do konklawe, ale jest się z czego cieszyć – po długim okresie procesu przetargowego w PKP PLK na modernizację odcinka Warszawa Anin – Otwock, wydłużonym przez okres pomiędzy otwarciem ofert, a finalnym wyborem wykonawcy, nareszcie udało się wybrać tego wykonawcę!
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?