Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Za nami emocjonujące chwile z TOP PZT TOUR Ula Cup 2024!

20 fantastycznych zawodniczek wzięło udział w singlowym turnieju Top PZT Tour ULA Cup w ramach Grand Prix Mazowsza, który odbył się 27 października na kortach Klubu Tenisowego Break w Marysinie. 

Magda Szmyd
4747 wyświetleń
Sport
30 października 2024
Za nami emocjonujące chwile z TOP PZT TOUR Ula Cup 2024!
fot. Aga Caruk

Dzięki dofinansowaniu z Polskiego Związku Tenisowego dziewczyny walczyły o zacne nagrody finansowe - pula nagród wynosiła 2000 zł!

Poziom był wysoki, a mecze już od fazy grupowej bardzo zacięte. Oto podium tegorocznej ULI:


1. Joanna Kowal
2. Kasia Nowak
3. Alina Marushka i Dorota Pawłowska

Dziękujemy za zaangażowanie i sportowe emocje!

Podziękowania dla Polskiego Związku Tenisowego, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz sponsorom za vouchery rozlosowane podczas inauguracji turnieju: Magic Thai Spa i Sushi Wesoła.
Pełna fotorelacja na www.tensibreak.plKomplet wyników na kluby.org

Data utworzenia: 30 października 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Zostań mistrzem – zagraj w Minigolfa!
Sport
31 lipca 2024

Zostań mistrzem – zagraj w Minigolfa!

Monika Szczepańska
4032 wyświetleń

Już w najbliższy weekend - 3 i 4 sierpnia - masz okazję wziąć udział w minigolfowych zmaganiach na malowniczym polu w Józefowie niedaleko Warszawy.

Koniec pierwszego etapu frezowania Trasy Łazienkowskiej
Warto poczytać
14 października 2024

Koniec pierwszego etapu frezowania Trasy Łazienkowskiej

Mikołaj Próchniak
7681 wyświetleń

Od dzisiejszego poranka kierowcy mogą jeździć po nowym asfalcie pomiędzy przystankiem “Rozbrat” a zjazdem na Wisłostradę. Kolejny etap prac drogowych na Trasie Łazienkowskiej planowany jest na następny tydzień. 

Biały dym nad tematem modernizacji odcinka Warszawa Anin – Otwock!
Samorząd
10 czerwca 2025

Biały dym nad tematem modernizacji odcinka Warszawa Anin – Otwock!

Kamil Oroń
4335 wyświetleń

Szanowni Czytelnicy raczą mi wybaczyć, że w tytule tego artykułu jawnie nawiązałem do konklawe, ale jest się z czego cieszyć – po długim okresie procesu przetargowego w PKP PLK na modernizację odcinka Warszawa Anin – Otwock, wydłużonym przez okres pomiędzy otwarciem ofert, a finalnym wyborem wykonawcy, nareszcie udało się wybrać tego wykonawcę! 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2026 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda