Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Dzień Dziecka i charytatywny turniej mikstowy w KT Break

1 czerwca na kortach w klubie tenisowym BREAK odbyła się wielka impreza z okazji dnia Dziecka i charytatywny turniej Mikstowy w dwóch kategoriach: ranga 2 i 4 Grand Prix Mazowsza.

Magda Szmyd
3601 wyświetleń
Sport
15 czerwca 2025
Dzień Dziecka i charytatywny turniej mikstowy w KT Break
fot. Aga Caruk

Zwycięzcy Turnieju Mikstowego „Gramy dla Marcina": Natalia Kowalczyk i Marcin Jabłoński oraz Justyna Szczepaniak i Kuba Chłopik! 

Turniej był objęty patronatem Warszawsko-Mazowieckiego Związku Tenisowego. Cały dochód z wpisowego został przekazany trenerowi Marcinowi Krześniakowi jako wsparcie jego rehabilitacji po przebytym rozległym zawale. Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju! Wielka piona dla zwycięzców na podium! To był bardzo udany dzień! Dziękujemy za Wasze uśmiechy, przyjazne gesty na korcie, fair zachowanie, dobre wymiany, walkę do końca :) Temperatura i słońce dały dzisiaj czadu dokładnie tak jak Wy!

Dla wszystkich goszczących na kortach dzieci i ich rodziców był słodki poczęstunek i grill. Dla dzieciaczków cała sala gier, zabaw, dmuchańce, wata cukrowa i loteria!!

Sponsorzy nagród: KT Break, Sushi Wesoła, Magic Tai Spa.

Podium: 

MIKST ranga 4:

1m. Justyna Szczepaniak/Kuba Chłopik

2m. Ania Kozłowska/Władek Berezowski

3m. Zosia Gorzelak/Michał Skulimowski oraz Anna Wójcik/Jacek Chmielewski

MIKST ranga 2:

1m. Natalia Kowalczyk/Marcin Jabłoński 

2m. Magda i Andrzej Morawscy

3m. Ewelina Aleksander/Michał Caruk oraz Asia Kowal/Adrian Osak 

Komplet wyników na kluby.org.

Data utworzenia: 15 czerwca 2025

zobacz również

Czytaj więcej

Sukces wawerskiego KT Break na wojewódzkich mistrzostwach tenisa!
Sport
12 maja 2024

Sukces wawerskiego KT Break na wojewódzkich mistrzostwach tenisa!

Magda Szmyd
4449 wyświetleń

Drużynowe Mistrzostwa Województwa za nami. Nasze trzy dzielne drużyny dały z siebie wszystko i odnieśliśmy prawdziwy sukces, zdobywając aż trzy medale!

XXV Mistrzostwa Polski z wyjątkowymi sukcesami zawodników Minigolf Club Mazovia Warszawa!
Sport
4 września 2024

XXV Mistrzostwa Polski z wyjątkowymi sukcesami zawodników Minigolf Club Mazovia Warszawa!

Monika Szczepańska
5793 wyświetleń

Z radością ogłaszam, że nasz klub triumfalnie powrócił z Mistrzostw Polski z licznymi medalami i tytułami! Dziękujemy za wsparcie i trzymanie kciuków! 

Biały dym nad tematem modernizacji odcinka Warszawa Anin – Otwock!
Samorząd
10 czerwca 2025

Biały dym nad tematem modernizacji odcinka Warszawa Anin – Otwock!

Kamil Oroń
4335 wyświetleń

Szanowni Czytelnicy raczą mi wybaczyć, że w tytule tego artykułu jawnie nawiązałem do konklawe, ale jest się z czego cieszyć – po długim okresie procesu przetargowego w PKP PLK na modernizację odcinka Warszawa Anin – Otwock, wydłużonym przez okres pomiędzy otwarciem ofert, a finalnym wyborem wykonawcy, nareszcie udało się wybrać tego wykonawcę! 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2026 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda