Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Wyróżnienia Burmistrza Dzielnicy

Mieszkańcy oraz instytucje pożytku publicznego do 5 marca br. mogą zgłaszać kandydatury do wyróżnienia Burmistrza Dzielnicy Wesoła - „Człowiek/Organizacja Pozarządowa Roku Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy”.
Redakcja
677 wyświetleń
Kultura
2 marca 2020
Wyróżnienia Burmistrza Dzielnicy
Mieszkańcy oraz instytucje pożytku publicznego do 5 marca br. mogą zgłaszać kandydatury do wyróżnienia Burmistrza Dzielnicy Wesoła - „Człowiek/Organizacja Pozarządowa Roku Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy”.
 
Zgłaszać można osoby fizyczne oraz organizacje pozarządowe, które wyróżniły się w 2019 r. działając na rzecz społeczności lokalnej oraz przyczyniły się do promowania dzielnicy Wesoła.

Wyróżnienia przyznane będą w kategoriach:

- kultury,

- sportu,

- profilaktyki i spraw społecznych,

- ekologii,

- promocji dzielnicy Wesoła w skali ponaddzielnicowej,

Burmistrz może przyznać dodatkowy tytuł honorowy „Wybitny Człowiek Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy” za całokształt działań oraz wyróżnienie specjalne dla organizacji pozarządowej za całokształt działań.

Zgłoszenia wraz ze zgodą kandydata na przetwarzanie danych osobowych (jeżeli jest to osoba fizyczna) należy przekazać do 5 marca br. do Urzędu Dzielnicy Wesoła w formie lektronicznej (skan) na adres: wesol.wpks@um.warszawa.pl lub papierowej na adres: Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, ul. 1 Praskiego Pułku 33, 05-075 Warszawa, pokój 024.

Data utworzenia: 2 marca 2020

zobacz również

Czytaj więcej

Kulturalny Rembertów w październiku
Kultura
4 października 2024

Kulturalny Rembertów w październiku

Mikołaj Próchniak
2045 wyświetleń

Lato jest już oficjalnie za nami, a wraz z tym również wszystkie rozrywki na ciepłym powietrzu poza domem. Pogoda zdaje się mówić nam, żebyśmy w końcu ochłonęli i zabrali się za sprawy bardziej poważne niż letnie zabawy. Na szczęście, rembertowskie instytucje kulturowe wraz urzędem dzielnicy wyciągają pomocną dłoń dla wszystkich, którzy szukają produktywnego sposobu na spędzenie nadchodzących dni. Kulturalny Rembertów organizuje imponującą gamę wydarzeń rozsianych po całej dzielnicy, zapewniając że każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.

Antysmogowy mural odsłonięty na Wawrze. Na nim Franciszek Pieczka
Kultura
26 września 2024

Antysmogowy mural odsłonięty na Wawrze. Na nim Franciszek Pieczka

Mikołaj Próchniak
2492 wyświetleń

Mieszkańcy Wawra mogą już cieszyć się kolejnym reprezentacyjnym muralem. Dzieło przedstawiające wybitnego aktora i mieszkańca Wawra - Franciszka Pieczkę - odsłonięte zostało 23 września, w drugą rocznicę jego śmierci. Mural, powstały na skutek projektu Budżetu Obywatelskiego, znajduje się na Szkole Podstawowej nr 124, a jego autorką jest Sabina Twardowska. 

Ruszyły zgłoszenia na Stypendium Artystyczne m. st. Warszawy. Aplikować mogą też debiutanci
Kultura
23 sierpnia 2024

Ruszyły zgłoszenia na Stypendium Artystyczne m. st. Warszawy. Aplikować mogą też debiutanci

Mikołaj Próchniak
2097 wyświetleń

Do 15 września, UM Warszawa czeka na zgłoszenia osób, które chciałyby otrzymać stypendium artystyczne na realizację swojego projektu. Stypendia przyznawane są w ośmiu dziedzinach: film, literatura, taniec, teatr, design, sztuki wizualne, opieka nad zabytkami oraz muzyka. Aplikować mogą zarówno twórcy z dorobkiem, jak i debiutanci.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2025 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda