Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Zmiany w rozkładach Kolei Mazowieckich

Jak informują Koleje Mazowieckie, od jutra (19 maja) zmniejszy się liczba połączeń do Mińska Mazowieckiego. Utrudnienia potrwają kilka miesięcy. Natomiast od 11 czerwca do 2 września zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy. Szczegóły poniżej.
Redakcja
89 wyświetleń
18 maja 2023
Zmiany w rozkładach Kolei Mazowieckich
Jak informują Koleje Mazowieckie, od jutra (19 maja) zmniejszy się liczba połączeń do Mińska Mazowieckiego. Utrudnienia potrwają kilka miesięcy. Natomiast od 11 czerwca do 2 września zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy. 
 
Największe zmiany czekają linię R2 (Warszawa-Łuków). Od 21 czerwca pociągi znów będą mogły rozpoczynać/kończyć bieg w Mińsku Mazowieckim, a od 11 lipca w Mrozach. "Rozkład będzie ulegał bardzo częstym zmianom. Od 21 sierpnia rozpocznie się etap polegający na wymianie urządzeń na stacji Sulejówek Miłosna oraz na odcinkach Mińsk Mazowiecki  – Sulejówek – Warszawa Rembertów, co doprowadzi do odwołania wszystkich pociągów SKM Warszawa do/z Sulejówka i części pociągów KM. W wybranych terminach pierwsze i ostatnie pociągi KM zostaną zastąpione przez komunikację autobusową." - informuje spółka. 

Zmiany czekają także linię R7 (Warszawa-Dęblin), gdzie od dnia 12 czerwca nastąpi wznowienie bezpośredniego ruchu pociągów w kierunku Warszawy, z pominięciem stacji Olszynka Grochowska. Z uwagi na ograniczenia w przepustowości część połączeń zostanie odwołana.

Więcej informacji znajduje się na stronie przewoźnika.  

Data utworzenia: 18 maja 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!
22 września 2023

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!

Redakcja
271 wyświetleń
Straż Miejska w Warszawie ostrzega: uwaga na fałszywe wezwania! Według zgłoszeń mieszkańców oszuści w stolicy wkładają za wycieraczki samochodów podrobione wezwania do zapłaty.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
272 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).
Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne
19 września 2023

Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne

Redakcja
212 wyświetleń
Mieszkanki i mieszkańcy Wawra od lat czekają na budowę kanalizacji w dzielnicy. Mimo wielu inwestycji (i zapewne jeszcze większej ilości obietnic) w dzielnicy wciąż brakuje potrzebnej infrastruktury.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda