Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Zastępcza linia ZS2

Od dziś do 12 września Warszawski Transport Publiczny uruchamia zastępczą linię autobusą ZS2, a to z uwagi na zmniejszenie oferty kolejowej linii S2 i R2.
Redakcja
350 wyświetleń
21 sierpnia 2023
Zastępcza linia ZS2
Od dziś do 12 września Warszawski Transport Publiczny uruchamia zastępczą linię autobusą ZS2, a to z uwagi na zmniejszenie oferty kolejowej linii S2 i R2.
 
Linia jeździ na trasie:
 
REMBERTÓW-AKADEMIA – al. gen. Chruściela – Cyrulików – Okuniewska – PKP WESOŁA – Okuniewska – Sulejówek: Okuniewska – Ogińskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – PKP SULEJÓWEK – Poniatowskiego – Reymonta – Ogińskiego – Okuniewska – Szosowa – 3 Maja – Staszica – Bema – PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema– Kraszewskiego – Narutowicza – SULEJÓWEK MIŁOSNA-POMNIK (powrót: Narutowicza – Bema – PKP SULEJÓWEK MIŁOSNA – Bema – Staszica – 3 Maja – Szosowa – Okuniewska – Ogińskiego – Kombatantów II Wojny Światowej – PKP SULEJÓWEK – Poniatowskiego – Reymonta – Ogińskiego – Okuniewska).
 
Granicą strefy biletowej będą przystanki PKP Wesoła 03 i 04, uruchomione na potrzeby tej linii. Utworzone zostaną także inne przystanki tymczasowe:
 
PKP SULEJÓWEK 52, zlokalizowany w Sulejówku na ul. Kombatantów II Wojny Światowej w rejonie skrzyżowania z ul. Piastowską w kierunku wschodnim,
OGIŃSKIEGO 51, zlokalizowany w Sulejówku w zatoce przystankowej na ul. Okuniewskiej za skrzyżowaniem z ul. Ogińskiego w kierunku Warszawy,
OGIŃSKIEGO 52, zlokalizowany w Sulejówku w zatoce przystankowej na ul. Okuniewskiej za skrzyżowaniem z ul. Ogińskiego w kierunku Okuniewa,
OGIŃSKIEGO 54, zlokalizowany w Sulejówku w zatoce przystankowej na ul. Ogińskiego za skrzyżowaniem z ul. Okuniewską w kierunku przystanku kolejowego PKP SULEJÓWEK,
RONDO MORACZEWSKIEJ 51, zlokalizowany w Sulejówku w zatoce przystankowej na ul. Okuniewskiej za rondem Moraczewskiej w kierunku Warszawy,
REMBERTÓW-AKADEMIA 04, zlokalizowany na al. Chruściela przed rondem gen. Fieldorfa „Nila”.

Data utworzenia: 21 sierpnia 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Najlepsze szpitale położnicze w Warszawie, wybrane przez mamy
23 stycznia 2024

Najlepsze szpitale położnicze w Warszawie, wybrane przez mamy

Mikołaj Żechowski
809 wyświetleń

Fundacja "Rodzić po Ludzku", w oparciu o wyniki wypełnionych przez kobiety po porodzie stworzyła ranking najlepiej ocenianych szpitali położniczych oraz szpitali z oddziałami położniczymi.

Wielka wystawa Polskich Artystów Malarzy i Grafików
22 stycznia 2024

Wielka wystawa Polskich Artystów Malarzy i Grafików

Mikołaj Żechowski
1030 wyświetleń

Z okazji 40-lecia ZPAMiG otwarto pokaźną wystawę sztuki.

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy
8 stycznia 2024

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy

Mikołaj Żechowski
714 wyświetleń

Nominacje już wybrane, pora głosować na zwycięzców! Do 21 stycznia otwarte jest głosowanie Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2025 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda