Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Wesoła gminą na 5

Wielkie gratulacje dla dzielnicy Wesoła, która 18 maja została uhonorowana wyróżnieniem "Gmina na 5!", które przyznaje Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie! Szczegóły poniżej.
Redakcja
154 wyświetleń
24 maja 2023
Wesoła gminą na 5
Wielkie gratulacje dla dzielnicy Wesoła, która 18 maja została uhonorowana wyróżnieniem "Gmina na 5!", które przyznaje Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie! 
 
Na 9. edycji konferencji Forum Gmin na 5! ogłoszono wyniki badań poświęconych ocenie gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Urząd Dzielnicy Wesoła otrzymał wyróżnienie w zakresie wysokiej jakości usług skierowanych do przedsiębiorców przez wesołowskich urzędników. Naukowcy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie każdego roku badają kilkaset gmin, by ustalić, które z nich najlepiej radzą sobie w obsłudze przedsiębiorców. W tym roku przebadanych zostało 714 jednostek samorządowych z całego kraju.

Jaka była metodologia badań? Naukowcy oceniali witryny internetowe i korespondencje mailowe, którą prowadzili z urzędnikami metodą „tajemniczego klienta", podając się za przedstawicieli biznesu. Badacze oceniali odpowiedzi w języku polskim i angielskim. Wyróżnienie otrzymały te gminy, odpowiadają wyczerpująco i szybko. 

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

źródło: https://wesola.um.warszawa.pl/-/gmina-na-5-

Data utworzenia: 24 maja 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy
8 stycznia 2024

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy

Mikołaj Żechowski
362 wyświetleń

Nominacje już wybrane, pora głosować na zwycięzców! Do 21 stycznia otwarte jest głosowanie Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy.

Ratusz likwiduje praską aptekę, mieszkańcy protestują
16 grudnia 2023

Ratusz likwiduje praską aptekę, mieszkańcy protestują

Mikołaj Żechowski
432 wyświetleń

Mieszkańcy Pragi-Północ sprzeciwiają się zamiarom Ratusza, który chce zlikwidować znajdującą się przy ulicy Jagiellońskiej aptekę.

Wawer inwestuje w energię słoneczną
8 listopada 2023

Wawer inwestuje w energię słoneczną

Redakcja
405 wyświetleń

Wawer coraz bardziej ekologiczny! Od lat zarząd dzielnicy inwestuje w zieloną energię, instalując w panele fotowoltaiczne na dachach budynków urzędowych i oświaty.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda