Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Wesoła gminą na 5

Wielkie gratulacje dla dzielnicy Wesoła, która 18 maja została uhonorowana wyróżnieniem "Gmina na 5!", które przyznaje Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie! Szczegóły poniżej.
Redakcja
114 wyświetleń
24 maja 2023
Wesoła gminą na 5
Wielkie gratulacje dla dzielnicy Wesoła, która 18 maja została uhonorowana wyróżnieniem "Gmina na 5!", które przyznaje Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie! 
 
Na 9. edycji konferencji Forum Gmin na 5! ogłoszono wyniki badań poświęconych ocenie gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Urząd Dzielnicy Wesoła otrzymał wyróżnienie w zakresie wysokiej jakości usług skierowanych do przedsiębiorców przez wesołowskich urzędników. Naukowcy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie każdego roku badają kilkaset gmin, by ustalić, które z nich najlepiej radzą sobie w obsłudze przedsiębiorców. W tym roku przebadanych zostało 714 jednostek samorządowych z całego kraju.

Jaka była metodologia badań? Naukowcy oceniali witryny internetowe i korespondencje mailowe, którą prowadzili z urzędnikami metodą „tajemniczego klienta", podając się za przedstawicieli biznesu. Badacze oceniali odpowiedzi w języku polskim i angielskim. Wyróżnienie otrzymały te gminy, odpowiadają wyczerpująco i szybko. 

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

źródło: https://wesola.um.warszawa.pl/-/gmina-na-5-

Data utworzenia: 24 maja 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!
22 września 2023

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!

Redakcja
272 wyświetleń
Straż Miejska w Warszawie ostrzega: uwaga na fałszywe wezwania! Według zgłoszeń mieszkańców oszuści w stolicy wkładają za wycieraczki samochodów podrobione wezwania do zapłaty.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
274 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).
Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne
19 września 2023

Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne

Redakcja
212 wyświetleń
Mieszkanki i mieszkańcy Wawra od lat czekają na budowę kanalizacji w dzielnicy. Mimo wielu inwestycji (i zapewne jeszcze większej ilości obietnic) w dzielnicy wciąż brakuje potrzebnej infrastruktury.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda