Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Warszawiaki 2022 - głosujmy lokalnie!

Wystartowało głosowanie finałowe w tegorocznej edycji plebiscytu Warszawiaki. Osobom niezaznajomionym z tym wydarzeniem wyjaśniamy, że plebiscyt ten wybiera najlepsze miejsca lub dzielnice Warszawy, opisane w 10 kategoriach. Więcej informacji poniżej.
Redakcja
65 wyświetleń
14 lutego 2023
Warszawiaki 2022 - głosujmy lokalnie!
Wystartowało głosowanie finałowe w tegorocznej edycji plebiscytu Warszawiaki. Osobom niezaznajomionym z tym wydarzeniem wyjaśniamy, że plebiscyt ten wybiera najlepsze miejsca lub dzielnice Warszawy, opisane w 10 kategoriach.
 
W tym roku kapituła nominowała łącznie 108 miejscówek: po 10 kandydatów w 9 kategoriach oraz rzecz jasna 18 dzielnic w kategorii Dzielnica Roku. Pozostałe kategorie to:
  • Kawiarnia roku
  • Restauracja roku
  • Sport roku
  • Kultura roku
  • Rozrywka roku
  • Inicjatywa roku
  • Zdjęcie roku
  • Wydarzenie roku
  • Warszawiak roku

Głosy oddawać można do końca lutego. Warto to zrobić, bowiem zwycięzcy mogą liczyć na zapas paliw lub weekend w luksusowym hotelu. Prócz wspierania swoich lokalnych biznesów czy dzielnic możecie także dowiedzieć się o ciekawych miejscach w stolicy, które mogły umknąć Waszej uwadze. Warto więc przestudiować wszystkie kategorie w poszukiwaniu lokalu, który jest Wam znany. 

Głosować można na stronie warszawiaki.pl, do czego serdecznie zachęcamy. I oczywiście zachęcamy też do głosowania na swoje dzielnice ;)

Data utworzenia: 14 lutego 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej
26 września 2023

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej

Redakcja
239 wyświetleń
Jutro o godzinie 8 rano rozpocznie się remont wesołowskiej ul. Długiej. W związku z tym od jutra odcinek między ulicami Przejazdową i Piękną zostanie wyłączony z ruchu. Zakaz wjazdu w Długą nie będzie dotyczył osób dojeżdżających do posesji. Kierowcy ominą utrudnienia ulicami: Piękną, Wspólną i Przejazdową. Prace zakończą się na początku grudnia.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
272 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).
Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne
19 września 2023

Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne

Redakcja
212 wyświetleń
Mieszkanki i mieszkańcy Wawra od lat czekają na budowę kanalizacji w dzielnicy. Mimo wielu inwestycji (i zapewne jeszcze większej ilości obietnic) w dzielnicy wciąż brakuje potrzebnej infrastruktury.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda