Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Utrudnienia wokół przejazdów kolejowych w Wawrze i na Targówku

Mikołaj Żechowski
272 wyświetleń
Samorząd
26 lutego 2024
Utrudnienia wokół przejazdów kolejowych w Wawrze i na Targówku

Pojawią się utrudnienia spowodowane zamknięciem przejazdów kolejowych pomiędzy ulicami Walcowniczą i Młodą w Wawrze oraz na ulicy Łodygowej na Targówku. Kolejarze będą remontować nawierzchnie, które od jakiegoś czasu znajdują się w złym stanie.

Prace nad przejazdem w Wawrze rozpoczą się już o godzinie 9:00 we wtorek 27 lutego - pasy będą zajęte na przemian, raz jeden, raz drugi. Natomiast pomiędzy 10:00 a 14:00 przejazd będzie całkowicie zamknięty.

Podobnie wygląda sytuacja następnego dnia, w środę od godziny 9:00 na ulicy Łodygowej. Przejazd przez tory będzie także zamknięty w godzinach 10:00-14:00, przez resztę dnia będzie działał jeden pas na raz.Objazd będzie prowadził ulicami: Łodygową, Radzymińską, aleją „Solidarności”, Targową, Grochowską, Marsa i Żołnierską.

Data utworzenia: 26 lutego 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Najsłodszy turniej w całym roku już za nami!
Sport
14 kwietnia 2024

Najsłodszy turniej w całym roku już za nami!

Magda Szmyd
38 wyświetleń

Piekarnia Cukiernia Grzybki po raz piąty połączyła siły z Klubem Tenisowym Break i dzięki tej współpracy słoneczna niedziela 7 kwietnia upłynęła pod znakiem tenisa, drożdżówek oraz pączków!

Ulica Witolińska zostanie wyremontowana
11 kwietnia 2024

Ulica Witolińska zostanie wyremontowana

Antoni Osiak
93 wyświetleń

Ulica Witolińska na Pradze Południe doczekała się renowacji. Wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni oraz chodników, a krawężniki i parkingi zostaną wyremontowane.

Modernizacja kolejowej linii średnicowej w Warszawie – co dalej?
Warto poczytać
15 lutego 2024

Modernizacja kolejowej linii średnicowej w Warszawie – co dalej?

Kamil Oroń
407 wyświetleń

Sprawny transport publiczny to w aglomeracji warszawskiej podstawa. Od wielu lat realizowany jest szeroko zakrojony program rozwoju tego transportu, którego transport szynowy jest częścią. Udało się już wiele – sporo linii kolejowych w kolejowym węźle warszawskim zmieniło się na plus, ale nie można spoczywać na laurach. Kluczową dla węzła warszawskiego linią kolejową jest tak zwana linia średnicowa, czyli linia kolejowa, która biegnie przez ścisłe centrum miasta. Modernizacja tej właśnie linii kolejowej jest tematem artykułu.  

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda