Pojawią się utrudnienia spowodowane zamknięciem przejazdów kolejowych pomiędzy ulicami Walcowniczą i Młodą w Wawrze oraz na ulicy Łodygowej na Targówku. Kolejarze będą remontować nawierzchnie, które od jakiegoś czasu znajdują się w złym stanie.
Prace nad przejazdem w Wawrze rozpoczą się już o godzinie 9:00 we wtorek 27 lutego - pasy będą zajęte na przemian, raz jeden, raz drugi. Natomiast pomiędzy 10:00 a 14:00 przejazd będzie całkowicie zamknięty.
Podobnie wygląda sytuacja następnego dnia, w środę od godziny 9:00 na ulicy Łodygowej. Przejazd przez tory będzie także zamknięty w godzinach 10:00-14:00, przez resztę dnia będzie działał jeden pas na raz.Objazd będzie prowadził ulicami: Łodygową, Radzymińską, aleją „Solidarności”, Targową, Grochowską, Marsa i Żołnierską.
Data utworzenia: 26 lutego 2024
Od 26 września najstarszy plac zabaw w Starej Miłośnie będzie zamknięty. To efekt realizacji projektu Budżetu Obywatelskiego, który zakłada jego gruntowną modernizację.
Poniedziałek 14 kwietnia rozpoczął się od oficjalnych informacji od PKP PLK.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?