Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

ROWEROWY MAJ DLA KLIMATU – RUSZYŁY ZAPISY

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji kampanii lubianej przez uczniów i przedszkolaków. 
Redakcja
549 wyświetleń
Sport
22 lutego 2022
ROWEROWY MAJ DLA KLIMATU – RUSZYŁY ZAPISY
Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji kampanii lubianej przez uczniów i przedszkolaków. 

Kampania Rowerowy Maj promuje zrównoważoną mobilność, zdrową aktywność oraz ekologię. Poprzez zabawę z elementami rywalizacji nakręcimy na aktywne dojazdy uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaki, a przy okazji także rodziców oraz nauczycieli. Maj to specjalny czas na przesiadkę na rower, hulajnogę, rolki – każdy przejazd, który odbędzie się przy pomocy jednego z tych środków transportu zostanie nagrodzony naklejką. Im więcej aktywnych dojazdów, tym większa satysfakcja, więcej zaoszczędzonego dwutlenku węgla oraz szansa na zdobycie ciekawych nagród!

Szczegóły kampanii, zasady i relacje z poprzednich lat znajdują się na stronie: zdm.waw.pl/RowerowyMaj

 

Źródło: https://pragapld.um.warszawa.pl/-/rowerowy_maj2022

Data utworzenia: 22 lutego 2022

zobacz również

Czytaj więcej

XXV Mistrzostwa Polski z wyjątkowymi sukcesami zawodników Minigolf Club Mazovia Warszawa!
Sport
4 września 2024

XXV Mistrzostwa Polski z wyjątkowymi sukcesami zawodników Minigolf Club Mazovia Warszawa!

Monika Szczepańska
1364 wyświetleń

Z radością ogłaszam, że nasz klub triumfalnie powrócił z Mistrzostw Polski z licznymi medalami i tytułami! Dziękujemy za wsparcie i trzymanie kciuków! 

Cross Wesoła - 9. Edycja
Sport
21 sierpnia 2024

Cross Wesoła - 9. Edycja

Maurycy Jędrzejewski
929 wyświetleń

14 września już po raz dziewiąty spotkamy się w ramach imprezy Cross Wesoła. To bieg terenowy dla każdego: jak zawsze do wyboru będzie kilka tras, od 100 metrów do 12 kilometrów.

Sukces w Józefowie – VIII i IX Turniej Emerge Pucharu Polski
Sport
13 sierpnia 2024

Sukces w Józefowie – VIII i IX Turniej Emerge Pucharu Polski

Monika Szczepańska
790 wyświetleń

W miniony weekend Józefów gościł pasjonatów minigolfa podczas VIII i IX Turnieju Emerge Pucharu Polski. Zawody przyciągnęły 21 profesjonalnych graczy oraz 20 amatorów, co świadczy o rosnącej popularności tej dyscypliny w naszym regionie.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2025 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda