Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Poznaliśmy najbardziej zasłużonych ludzi z Wesołej!

Wczoraj odbyła się uroczystość wręczenia tytułów i wyróżnień Burmistrza Dzielnicy Wesoła pn. „Człowiek Roku Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy”. Nagrody przyznano za okres 2020-2022, ponieważ na czas pandemii spotkania związane z nagrodą i tym samym samo ich przyznawanie, zostało zawieszone. Nagrody otrzymało 48 osób. Szczegóły poniżej.
Redakcja
155 wyświetleń
28 kwietnia 2023
Poznaliśmy najbardziej zasłużonych ludzi z Wesołej!
Wczoraj odbyła się uroczystość wręczenia tytułów i wyróżnień Burmistrza Dzielnicy Wesoła pn. „Człowiek Roku Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy”. Nagrody przyznano za okres 2020-2022, ponieważ na czas pandemii spotkania związane z nagrodą i tym samym samo ich przyznawanie, zostało zawieszone. Nagrody otrzymało 48 osób.
 

Tytuł honorowy Wybitny Człowiek Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy za całokształt działań przyznano Krystynie Prońko oraz Krzysztofowi Grzegorkowi.

Tytułem „Człowiek Roku 2020-2022” w obszarze kultury nagrodzona została Elżbieta Strykier.

Tytuł „Animator Roku 2020-2022” w obszarze kultury otrzymali: Elżbieta Daniłowicz i Jakub Paulski.

Tytuł „Człowiek Roku 2020-2022” w obszarze sportu przyznano Adamowi Sęczkowi i Bartłomiejowi Olejnikowi.

Tytuł „Trener Roku 2020-2022” otrzymał Gerard Snopek.

Tytułem „Człowiek Roku 2020-2022” w obszarze profilaktyki i spraw społecznych uhonorowano Eugeniusza Sobczaka.

Tytuł „Społecznik Roku 2020-2022” w obszarze profilaktyki i spraw społecznych otrzymała Katarzyna Gutowska-Bąk.

Tytuł „Człowiek Roku 2020-2022” w obszarze promocji dzielnicy Wesoła został przyznany: Iwonie Bal, Karolinie Dowchań-Kowalskiej i Igorowi Błachutowi.

Tytuł „Ekolog Roku 2020-2022” w obszarze ekologii otrzymała Beata Zowczak.

Wyróżnienia otrzymali:

W obszarze kultury:

  • Barbara Buga-Rucińska - wyróżnienie za krzewienie i propagowanie kultury i sztuki w warunkach pandemii i związanych z nią rygorów sanitarnych,

  • Edward Kalisz - wyróżnienie za krzewienie i propagowanie kultury i sztuki w warunkach pandemii i związanych z nią rygorów sanitarnych,

  • Justyna Kwiatkowska i Magdalena Dworzyńska - za podejmowanie i realizację działań na rzecz dotkniętej wojną Ukrainy i uchodźców ukraińskich.

W obszarze sportu - za wybitne osiągnięcia sportowe: Jan Białożyński, Ewa Bralewska, Jakub Broniszewski, Marcel Broniszewski, Mikołaj Grzegorek, Konstanty Kutek, Kajetan Moczydłowski, Kaj Moroz, Wojciech Ossowski, Piotr Szczepanik, Mariusz Wingrowicz, Anna Skoczek, Maja Godlewska, Gabriela Anna Lechowicz, Marek Lechowicz, Michał Miszkowski, Zofia Przybylska, Nela Sochacka, Maciej Zajkowski.

W obszarze profilaktyki i spraw społecznych:

  • Karolina Piórkowska - za szczególna postawę i niesienie pomocy humanitarnej na rzecz dotkniętej wojną Ukrainy i uchodźców ukraińskich,

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Wesołej - wyróżnienie specjalne dla organizacji pozarządowej za całokształt działań,

  • Alicja Pasztor - za niesienie pomocy i wsparcia potrzebującym w warunkach pandemii i związanych z nią rygorów sanitarnych,

  • Krystyna Kicińska, Aniceta Pałczyńska, Urszula Podniesińska i Zdzisława Popowska - za niesienie pomocy i wsparcia potrzebującym w warunkach pandemii i związanych z nią rygorów sanitarnych,

  • Dorota Gajewska i Karolina Baranowska - za podejmowanie i realizację działań na rzecz dotkniętej wojną Ukrainy i uchodźców ukraińskich,

W obszarze promocji Dzielnicy Wesoła:

  • Towarzystwo Narciarskie „Biegówki” - wyróżnienie specjalne dla organizacji pozarządowej za całokształt działań,

  • Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Victor” - wyróżnienie specjalne dla organizacji pozarządowej za całokształt działań.

 
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Dziękujemy za Wasz wkład w rozwój dzielnicy!

Data utworzenia: 28 kwietnia 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej
26 września 2023

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej

Redakcja
243 wyświetleń
Jutro o godzinie 8 rano rozpocznie się remont wesołowskiej ul. Długiej. W związku z tym od jutra odcinek między ulicami Przejazdową i Piękną zostanie wyłączony z ruchu. Zakaz wjazdu w Długą nie będzie dotyczył osób dojeżdżających do posesji. Kierowcy ominą utrudnienia ulicami: Piękną, Wspólną i Przejazdową. Prace zakończą się na początku grudnia.
Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!
22 września 2023

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!

Redakcja
275 wyświetleń
Straż Miejska w Warszawie ostrzega: uwaga na fałszywe wezwania! Według zgłoszeń mieszkańców oszuści w stolicy wkładają za wycieraczki samochodów podrobione wezwania do zapłaty.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
279 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda