Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Płatne badanie kliniczne w Józefowie - ostatnia chwila na rejestrację!

Kończy się rekrutacja do udziału w badaniu klinicznym dla zdrowych ochotników w Józefowie – ostatnia rekrutacja 6 września 2023. Rekompensata dla chętnych wynosi aż 25 000PLN.
Redakcja
226 wyświetleń
4 września 2023
Płatne badanie kliniczne w Józefowie - ostatnia chwila na rejestrację!

Kończy się rekrutacja do udziału w badaniu klinicznym dla zdrowych ochotników – ostatnia rekrutacja 6 września 2023.

W badaniu podawana jest jednorazowo dawka leku badanego (leku biopodobnego do leku stosowanego w leczeniu osteoporozy oraz w leczeniu przerzutów nowotworowych do kości) – chodzi o ocenę leku badanego pod kątem podobieństwa do leku oryginalnego stosowanego od ok. 10 lat.

Badanie jest prowadzone w Ośrodku Badań Klinicznych „Biokinetyka” w Józefowie – do dnia 6 września włącznie jest możliwość wzięcia udziału w badaniu. Oferta dla zdrowych, niepalących mężczyzn w wieku 28-55 lat. Rekompensata związana z udziałem w badaniu (ok.7 miesięcy) – 25 000 PLN.


Jeżeli jesteś zainteresowany - zadzwoń: 662 301 208. Więcej informacji na stronie: https://biokinetica.com/pl/badania/zdrowi-mezczyzni-28-55-lat/

Data utworzenia: 4 września 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej
26 września 2023

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej

Redakcja
239 wyświetleń
Jutro o godzinie 8 rano rozpocznie się remont wesołowskiej ul. Długiej. W związku z tym od jutra odcinek między ulicami Przejazdową i Piękną zostanie wyłączony z ruchu. Zakaz wjazdu w Długą nie będzie dotyczył osób dojeżdżających do posesji. Kierowcy ominą utrudnienia ulicami: Piękną, Wspólną i Przejazdową. Prace zakończą się na początku grudnia.
Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!
22 września 2023

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!

Redakcja
272 wyświetleń
Straż Miejska w Warszawie ostrzega: uwaga na fałszywe wezwania! Według zgłoszeń mieszkańców oszuści w stolicy wkładają za wycieraczki samochodów podrobione wezwania do zapłaty.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
274 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda