Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Otwarta debata samorządowa w Wesołej

Wesołowskie Flash TV organizuje już dzisiaj debatę samorządową. Zaproszone do niej zostały wszystkie komitety wyborcze, biorących udział w wyborach samorządowych 2024 do Rady Dzielnicy Wesoła. Pytania do kandydatów można przesyłać jeszcze do godz. 15:00 na adres ftv.wesola@gmail.com

Redakcja
212 wyświetleń
Samorząd
27 marca 2024
Otwarta debata samorządowa w Wesołej
fot. Flash TV Wesoła
Część I. Godz. 18.00 – 19.15. Część studyjna.
 
W debacie weźmie udział po dwóch kandydatów z komitetu + jeden zaproszony ekspert z danego komitetu (może tez być kandydatem).

• Technicznie debatę przeprowadzać będzie Flash TV Wesoła, prowadzącym będzie natomiast bezstronny moderator, niezwiązany z żadnym komitetem wyborczym.
• Debatę rozpocznie krótkie wprowadzenie prowadzącego prezentujące każdy komitet wg dostarczonego przez dany komitet / tekstu/materiału (maksymalnie jedna strona – czcionka 12).
• Każdy komitet na debatę może zaprosić 15 osób.
• Każdy komitet wręczy, tuż przed rozpoczęciem debaty prowadzącemu trzy pytania, skierowane do wszystkich czterech komitetów, na które sam również odpowie, wybierając spośród swoje trójki osobę do odpowiedzi. Limit odpowiedzi ustalamy na 1 min.
• Po zakończeniu tej tury, prowadzący będzie losował pytanie z puli pytań przesłanych przez mieszkańców i na to pytanie będą po kolei odpowiadać komitety. Dopuszczamy również możliwość w tej części zadawania pytań z sali (naprzemiennie z pytaniami z puszki)
 
Część II. Godz. 19.15. – 19.30 Przerwa kawowa
 
Część III. Godz. 19.30. – 20.30 Część otwarta dla wszystkich mieszkańców

W tej części odbędzie się otwarte spotkanie z zainteresowanymi mieszkańcami, swobodne rozmowy i możliwość dystrybucji materiałów wyborczych.
Jest to formuła równa dla wszystkich uczestników i bezstronna. Uważamy, że mieszkańcy powinni mieć możliwość zadania pytań naszym przyszłym przedstawicielom, a oni sami - szansę na wymianę zdań i przekonanie innych do swoich racji.
Wstęp wolny. Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo, udostępnimy również relację. 
 
Informacje zostały wziętę z wydarzenia na Facebooku.

Data utworzenia: 27 marca 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Wydarzenia w SP 172
Edukacja
4 kwietnia 2024

Wydarzenia w SP 172

Mirosława Figielska
115 wyświetleń

Co nie co o ostatnich wydarzeniach w SP 172.

Kolejne zmiany na linii otwockiej i w Wesołej. Niektóre chwilowe, inne na dłużej
Warto poczytać
4 kwietnia 2024

Kolejne zmiany na linii otwockiej i w Wesołej. Niektóre chwilowe, inne na dłużej

Maurycy Jędrzejewski
466 wyświetleń

Czekają nas kolejne utrudnienia na trasach S1, S10, S2 i S20. To przez kilka trwających prac, które nakładają się na siebie: budowa tunelu pod torami w Sulejówku Miłosnej oraz weekendowe prace na dworcu Zachodnim i linii otwockiej. Mieszkańcy Wesołej i Sulejówka po raz kolejny będą się zmagać z niewygodnymi zmianami. 

Kandydaci w wyborach samorządowych w Dzielnicy Rembertów
Warto poczytać
26 marca 2024

Kandydaci w wyborach samorządowych w Dzielnicy Rembertów

Redakcja
272 wyświetleń

Poniżej publikujemy na podstawie komunikatu PKW listy wszystkich zarejestrowanych kandydatów w wyborach samorządowych w dzielnicy Rembertów. Warto także pamiętać, że w wyborach do Rady Dzielnicy, Rembertów podzielony jest na 4 okręgi wyborcze. Szczegółowy wykaz ulic wchodzących w skład danego okręgu jest opublikowany na stronach PKW. Warto upewnić się, w którym okręgu głosujemy, bo od tego zależy „zestaw” kandydatów do Rady Dzielnicy, spośród których możemy wybierać. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda