Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Olimpijskie Mikołajki w Klubie Tenisowym Break

99 dzieci wzięło udział w tegorocznych Breakołajkach! Tyle karnetów z wynikami konkurencji sprawnościowych wylądowało w pudle, z którego śnieżynka Ola losowała szczęśliwców, którzy wygrywali mega nagrody w loterii! 

Magda Szmyd
798 wyświetleń
Sport
12 grudnia 2023
Olimpijskie Mikołajki w Klubie Tenisowym Break
Zdjęcia: Aga Caruk

Dzieci od 4 do 14 lat rywalizowały w 8 sportowych konkurencjach m.in. slalomie hokejowym, koszykarskim, sprincie czy pająku tenisowym. Kto chciał to bawił się na sali zabaw i częstował smakołykami. Na koniec Olimpijskich Mikołajek odwiedził korty Święty Mikołaj, wszystkie dzieci otrzymały upominki i dyplomy :) dziękujemy Break Klub Tenisowy za świetny sprzęt tenisowy na loterię i za super fanty od Gesso Kreatywny Sklep dla plastyków!

Data utworzenia: 12 grudnia 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Puchar Andrzeja Caruka w KT Break
Sport
29 listopada 2023

Puchar Andrzeja Caruka w KT Break

Magda Szmyd
830 wyświetleń

Turniej o Puchar Andrzeja Caruka za nami! 38 świetnych zawodników i zawodniczek przez 9 godzin walczyło na kortach - od startu w fazach grupowych do finałowej fazy pucharowej! 

Turniej Ula Cup 2023 w klubie tenisowym Break
Sport
9 listopada 2023

Turniej Ula Cup 2023 w klubie tenisowym Break

Magda Szmyd
736 wyświetleń

Turniej Ula Cup 2023 w klubie tenisowym Break za nami. Od teraz będą nam się kojarzyły z nim takie cudne zapachy i tajemne nazwy jak Bao Oil, Tiger Balm i Citronella.

Niedługo koniec remontu ul. Tawułkowej
Samorząd
23 lipca 2024

Niedługo koniec remontu ul. Tawułkowej

Mikołaj Próchniak
68 wyświetleń

Kontrowersyjny remont ulicy Tawułkowej został przedłużony. Przez konieczność dodatkowych prac, roboty budowlane zakończą się 31 lipca, a oficjalny termin wykonania nasadzeń i założenia zieleni to 30 września. 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda