

Data utworzenia: 11 stycznia 2022







Wesoła jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy - stąd w zasadzie uzyskała przydomek "zielonych płuc stolicy". Drzew nigdy jednak za dużo.

Modernizacja naszej drogi żelaznej na całym odcinku od Warszawy Wschodniej do Otwocka, to temat, który od praktycznie 2017r elektryzuje lokalną społeczność. W 2018r napisałem pierwszy artykuł dla „Wiadomości Sąsiedzkich” na ten temat, ale postanowiłem przypomnieć i usystematyzować te informacje. Obecnie trwają ostatnie prace, aby wraz z grudniowym, rocznym rozkładem jazdy, zmodernizowanego szlaku od Warszawy Wawra do Warszawy Wschodniej.

W tym roku do drugiej edycji wciąż świeżego stołecznego plebiscytu nie dostały się drzewa z Wesołej ani Rembertowa. Na ratunek lokalnej chlubie przychodzi jednak dąb szypułkowy ul. Kadetów 33. Pomóżmy mu w zdobyciu należytej nagrody!
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?