Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Nazwa dla tężni w Wesołej - głosowanie

W Wesołej mamy dwie tężnie: przy ul. Fabrycznej i przy ul. Armii Krajowej. Teraz czas nadać im nazwę! Do wyboru jest 7 opcji na każdą lokalizację. Szczegóły poniżej.
Redakcja
95 wyświetleń
14 marca 2023
Nazwa dla tężni w Wesołej - głosowanie
W Wesołej mamy dwie tężnie: przy ul. Fabrycznej i przy ul. Armii Krajowej. Teraz czas nadać im nazwę! Do wyboru jest 7 opcji na każdą lokalizację.
 
Tężnie solankowe są doskonałym miejscem do relaksu i na przestrzeni ostatnich lat skorzystało z nich wiele mieszkańców. Nadeszła więc pora, aby je nazwać. Można to zrobić online za pomocą formularza lub stacjonarnie w Urzędzie Dzielnicy Wesoła. Dla tężni w Starej Miłosnej można wybrać jedną z danych nazw: Miłosna, Miła, Fabryka Relaksu, Hanka, Leśny Zdrój, Mała i Miłosolanka. Dla tężni przy ul. Armii Krajowej są natomiast przewidziane takie propozycje: Wesoła, Iwona, Joanna, Milowa, Stacja Tężnia, Wesolanka i Wesolina.
 
Głosowanie trwa do końca marca. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału! 

Data utworzenia: 14 marca 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!
22 września 2023

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!

Redakcja
272 wyświetleń
Straż Miejska w Warszawie ostrzega: uwaga na fałszywe wezwania! Według zgłoszeń mieszkańców oszuści w stolicy wkładają za wycieraczki samochodów podrobione wezwania do zapłaty.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
274 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).
Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne
19 września 2023

Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne

Redakcja
212 wyświetleń
Mieszkanki i mieszkańcy Wawra od lat czekają na budowę kanalizacji w dzielnicy. Mimo wielu inwestycji (i zapewne jeszcze większej ilości obietnic) w dzielnicy wciąż brakuje potrzebnej infrastruktury.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda