Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victor z Wesołej zdobył 1. miejsce w turnieju drużynowym mężczyzn na Mistrzowstwach Polski juniorów w Olsztynie. Serdeczne gratulacje!

Sukces jest naprawdę poważny, bo to jedne z najważniejszych zawodów szermierczych w Polsce. Drużyna pojechała do Olsztyna w składzie Marcel Broniszewski, Konstanty Kutek i Kajtek Moczydłowski pod przewodnictwem Bartka Olejnika. Marcel Broniszewski zdobył dodatkowo srebrny medal w turnieju indywidualnym.
Serdeczne gratulacje! Złoto wraca do Warszawy.

Data utworzenia: 30 stycznia 2024








Na wczorajszej gali wyników tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego poznaliśmy zwycięskie projekty. Tendencja się utrzymała i to Wesoła zwyciężyła w kwestii ilości głosujących osób. Gratulujemy zwycięzcom!

Lato w mieście? Mniej więcej. Fundacja Zwalcz Nudę organizuje serię wydarzeń na terenie miasta. Zawita również w nasze okolice.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?