Od 7 marca do 18 kwietnia obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Powodem przebudowa kanalizacji.

Ciąg dalszy utrudnień wzdłuż wawerskich torów. O godzinie 9:00 w czwartek 7 marca zaczynają się roboty na odcinku ulicy Szpotańskiego, pomiędzy IX a X Poprzeczną. Kolejarze zwężą jezdnie z powodu przebudowy kanalizacji na ulicy Szpotańskiego - obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Nie będzie można także z niej skręcić w ulicę IX Poprzeczną (którą będzie można jeździć w obu kierunkach do skrzyżowania z ulicą Pożaryskiego). Pracę mają być skończone dopiero 18 kiwetnia, jednak na szczęście nie uprzykrzą one życia pieszym i rowerzystom.


Data utworzenia: 6 marca 2024







W dniu 24.06.2025, w budynku Urzędu Dzielnicy Wawer, w Warszawie Międzylesiu, odbyła się Komisja Inwestycyjna poświęcona tematowi możliwości stałego honorowania wszystkich biletów ZTM Warszawa w pociągach Kolei Mazowieckich.

Lato w mieście? Mniej więcej. Fundacja Zwalcz Nudę organizuje serię wydarzeń na terenie miasta. Zawita również w nasze okolice.

Z uwagi na prace przy tunelu w Sulejówku Miłośnie wszystkie pociągi S2 będą kursować jedynie do i ze stacji Warszawa Rembertów.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?