Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Medale dla KT Break na Mistrzostwach Polski

Zawodnicy Klubu Tenisowego Break zdobyli trofea w grze podwójnej w Halowych Mistrzostwach Polski. Gratulacje!

Magda Szmyd
168 wyświetleń
Sport
5 lutego 2024
Medale dla KT Break na Mistrzostwach Polski
fot. Aga Caruk

Mistrzostwa Polski to wyjątkowy turniej. Najwyższe rangą krajowe zawody mają zawsze bardzo wysoki poziom i wyjątkową frekwencję. Z całej Polski zjeżdżają się zawodnicy, aby walczyć o wartościowe medale i puchary. Mikołaj Owramko (KT BREAK) w parze z Janem Kluczyńskim (Legia Tenis & Golf) zdobyli srebrny medal w deblu w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Pszczynie! 

Kolejny medal, tym razem brązowy w kategorii do lat 16, Mikołaj zdobył w parze z Dawidem Kiełbem (KS Efektowni) w Toruniu. Młodszy, ale równie ambitny kolega z Break-a Maks Górski wywalczył brąz w parze z Rafałem Sulejewskim (Stowarzyszenie Tenisowe Tie Break) w Halowych Mistrzostwach Polski U12 w Bielsku Białej!


Brawa dla zawodników oraz ich trenerów: Michała Caruka i Bolesława Szmyda. Gratulacje dla Rodziców! Życzymy dalszych tak spektakularnych sukcesów :)

Data utworzenia: 5 lutego 2024

zobacz również

Czytaj więcej

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy
8 stycznia 2024

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy

Mikołaj Żechowski
163 wyświetleń

Nominacje już wybrane, pora głosować na zwycięzców! Do 21 stycznia otwarte jest głosowanie Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy.

Olimpijskie Mikołajki w Klubie Tenisowym Break
Sport
12 grudnia 2023

Olimpijskie Mikołajki w Klubie Tenisowym Break

Magda Szmyd
384 wyświetleń

99 dzieci wzięło udział w tegorocznych Breakołajkach! Tyle karnetów z wynikami konkurencji sprawnościowych wylądowało w pudle, z którego śnieżynka Ola losowała szczęśliwców, którzy wygrywali mega nagrody w loterii! 

Wracają korty tenisowe dla mieszkańców Pragi-Południe
Sport
11 listopada 2023

Wracają korty tenisowe dla mieszkańców Pragi-Południe

Redakcja
360 wyświetleń

Burmistrz Pragi-Południe ogłosił zakończenie przetargu na 10-letnią dzierżawę kortów tenisowych w Parku Skaryszewskim. Przetarg wygrała opolska spółka RAZO, jednocześnie blokując próbę przejęcia obiektu przez zasiedzenie - teraz korty tenisowe ponownie będą służyć mieszkańcom!

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda