Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Krawaty – elegancja i ekstrawagancja w jednym. Kilka słów o tym dodatku

Możliwość wyrażenia siebie czy przesadnie elegancki dodatek? Zdania na temat krawatów są podzielone. Niezaprzeczalnym faktem jest jednak to, że krawaty odcisnęły swoje piętno w modzie męskiej, stanowiąc najlepszy dodatek do koszul czy garnituru. Element dodaje wpływa na wizerunek noszącego, przez co potęguje powagę i profesjonalizm, ale także może być zabawnym i barwnym dodatkiem do codziennej stylizacji.

Redakcja
179 wyświetleń
Krawaty – elegancja i ekstrawagancja w jednym. Kilka słów o tym dodatku

Prostota i powaga czy różnorodność i zabawa? Wzory i kolory krawatów

 

Współcześnie krawaty nie muszą być klasyczne i jednokolorowe. Chociaż warto mieć w swojej szafie wcześniej wspomnianą klasykę, obecnie na rynku prezentowane są również krawaty w rozmaite wzory i kolory. Jest to świetna opcja dla tych, którzy posiadają awangardowe poczucie humoru i lubią udziwnienia w swojej codziennej prezentacji. Krawat jest więc dobrą opcją na prezent, ale... No właśnie. Co jeśli osoba, której chcemy sprawić taki dodatek, ma już w swojej kolekcji setki krawatów poupychanych gdzieś po szafkach i komodach? W końcu chyba nikt nie chciałby otrzymać duplikatu przedmiotu, który już posiada. Na szczęście nie samymi krawatami człowiek żyje! Na prezent świetnie sprawdzą się dodatki dla każdego miłośnika tego szczególnego elementu – a jest ich całkiem sporo!

 

Dla mniej zorganizowanych. Wieszak na krawat perfekcyjną opcją prezentową

 

Nie wszyscy wielbiciele krawatów cechują się dobrą organizacją swojej przestrzeni. Posiadane przez nich krawaty pałętać się mogą po rozmaitych zakamarkach szaf i szuflad. Raz po raz przekładane, w końcu mogą tajemniczo zniknąć. Jeżeli bliska ci osoba ma właśnie ten problem, warto podarować mu coś, co przynajmniej rozwiąże część jego porządkowych problemów. Świetnym wyjściem z plątaniny różnorakich krawatów jest zakup wieszaka, na którym będzie można umieścić je wszystkie jeden pod drugim. Wieszak na krawat zdecydowanie rozwiąże kłopoty – dzięki temu ukochany niezorganizowany nie będzie musiał udawać się na wyprawę po swoim pokoju i przeglądanie jednej szuflady po drugiej w celu znalezienia tego specyficznego krawata, który zagubił mu się dwa tygodnie temu wśród koszul i sweterków polo. Ratunek tego typu oferuje firma Murrano, posiadająca w swoim asortymencie wieszaki na krawaty. Taki przedmiot stanowić może zabawny podarek na jakąkolwiek okazję. Możliwość personalizowania go otwiera furtkę na umieszczenie życzeń, cytatu czy chociażby porady, aby zawsze odwieszać krawat na miejsce po jego ściągnięciu.

zobacz również

Czytaj więcej

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy
8 stycznia 2024

Pora na głosowanie na Najlepszych Sportowców Warszawy

Mikołaj Żechowski
324 wyświetleń

Nominacje już wybrane, pora głosować na zwycięzców! Do 21 stycznia otwarte jest głosowanie Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy.

Ratusz likwiduje praską aptekę, mieszkańcy protestują
16 grudnia 2023

Ratusz likwiduje praską aptekę, mieszkańcy protestują

Mikołaj Żechowski
397 wyświetleń

Mieszkańcy Pragi-Północ sprzeciwiają się zamiarom Ratusza, który chce zlikwidować znajdującą się przy ulicy Jagiellońskiej aptekę.

Ruszyły zgłoszenia na Najlepszych Sportowców Warszawy
20 października 2023

Ruszyły zgłoszenia na Najlepszych Sportowców Warszawy

Redakcja
576 wyświetleń

Do 15 listopada przyjmowane są zgłoszenia do XXIV Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2023 roku.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda