

Data utworzenia: 19 października 2020







Szanowni Czytelnicy raczą mi wybaczyć, że w tytule tego artykułu jawnie nawiązałem do konklawe, ale jest się z czego cieszyć – po długim okresie procesu przetargowego w PKP PLK na modernizację odcinka Warszawa Anin – Otwock, wydłużonym przez okres pomiędzy otwarciem ofert, a finalnym wyborem wykonawcy, nareszcie udało się wybrać tego wykonawcę!

15.02 wybrałem się na film pt „Dalej Jazda”, który wszedł do kin zaledwie w styczniu. Decyzję podjąłem dosyć spontanicznie, mimo, że kiedy zobaczyłem zwiastun, już z góry zapowiedziałem sobie, że na ten film za żadne skarby nie pójdę. W kolejnych akapitach wyjaśnię, dlaczego zmieniłem decyzję.

Lato jest już oficjalnie za nami, a wraz z tym również wszystkie rozrywki na ciepłym powietrzu poza domem. Pogoda zdaje się mówić nam, żebyśmy w końcu ochłonęli i zabrali się za sprawy bardziej poważne niż letnie zabawy. Na szczęście, rembertowskie instytucje kulturowe wraz urzędem dzielnicy wyciągają pomocną dłoń dla wszystkich, którzy szukają produktywnego sposobu na spędzenie nadchodzących dni. Kulturalny Rembertów organizuje imponującą gamę wydarzeń rozsianych po całej dzielnicy, zapewniając że każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?