Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Darmowe zajęcia dla dzieci, czyli Przystań Rembertów

"Przystań Rembertów" to placówka, która praktycznie codziennie organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 7-16 lat. Warto skorzystać z ich bogatej oferty. Szczegóły poniżej.
Redakcja
80 wyświetleń
15 marca 2023
Darmowe zajęcia dla dzieci, czyli Przystań Rembertów
"Przystań Rembertów" to placówka, która praktycznie codziennie organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 7-16 lat. Warto skorzystać z ich bogatej oferty.
 
Celem Przystani jest integracja i socjalizacja dzieci oraz wsparcie ich rozwoju. W związku z tym rembertowska miejscówka organizuje zajęcia od wtorku do piątku. Harmonogram prezentuje się tak:
 
 - we wtorek w godz. 15.00-18.00 odbywają sie działania alternatywne (na miejscu) i wyjścia (zajęcia teatralne, muzyczne, sportowe, wyjścia do kina, muzeum itp.)
 
 - w środę w godz. 16.00-19.00 jest wsparcie grupowe z elementami socjoterapii dla młodzieży 12-16 lat
 
 - w czwartek w godz. 15.00-18.00 organizowane są zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci 7-12 lat
 
 - w piątek w 15.00-18.00 ponownie odbywają się działania alternatywne (na miejscu) i wyjścia (zajęcia teatralne, muzyczne, sportowe, wyjścia do kina, muzeum itp.)
 
Zajęcia są bezpłatne, natomiast wymagane są zapisy po wcześniejszej konsultacji. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.froprzystan.com oraz bezpośrednio pod numerem telefonu 660798163.

Data utworzenia: 15 marca 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej
26 września 2023

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej

Redakcja
239 wyświetleń
Jutro o godzinie 8 rano rozpocznie się remont wesołowskiej ul. Długiej. W związku z tym od jutra odcinek między ulicami Przejazdową i Piękną zostanie wyłączony z ruchu. Zakaz wjazdu w Długą nie będzie dotyczył osób dojeżdżających do posesji. Kierowcy ominą utrudnienia ulicami: Piękną, Wspólną i Przejazdową. Prace zakończą się na początku grudnia.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
272 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).
Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne
19 września 2023

Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne

Redakcja
212 wyświetleń
Mieszkanki i mieszkańcy Wawra od lat czekają na budowę kanalizacji w dzielnicy. Mimo wielu inwestycji (i zapewne jeszcze większej ilości obietnic) w dzielnicy wciąż brakuje potrzebnej infrastruktury.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda