Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Co słychać koło Czarnego Stawu i Macierowego Bagna?

Jak informuje Nadleśnictwo Celestynów, w okolicy Czarnego Stawu budowana jest obecnie nowa droga leśna. Obecna droga wymagała przebudowy i przystosowania do wymogów dla dróg pożarowych. Szczegóły poniżej.
Redakcja
101 wyświetleń
27 kwietnia 2023
Co słychać koło Czarnego Stawu i Macierowego Bagna?
Jak informuje Nadleśnictwo Celestynów, w okolicy Czarnego Stawu budowana jest obecnie nowa droga leśna. Obecna droga wymagała przebudowy i przystosowania do wymogów dla dróg pożarowych. 
 
Ratusz Dzielnicy Wawer słusznie zauważa, że "Lasy wawerskie, ze względu na swoje intensywne użytkowanie rekreacyjne są bardzo podatne na pożary. Zadaniem leśników jest stworzenie niezbędnych dojazdów o odpowiednich parametrach, aby ciężkie pojazdy straży pożarnej mogły szybko dojechać do dowolnego punktu w lesie". 
 
Co ważne, nowobudowana droga nie będzie udostępniona do ruchu publicznego pojazdami silnikowymi, zaprzęgowymi i motorowerami. 

Data utworzenia: 27 kwietnia 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej
26 września 2023

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej

Redakcja
239 wyświetleń
Jutro o godzinie 8 rano rozpocznie się remont wesołowskiej ul. Długiej. W związku z tym od jutra odcinek między ulicami Przejazdową i Piękną zostanie wyłączony z ruchu. Zakaz wjazdu w Długą nie będzie dotyczył osób dojeżdżających do posesji. Kierowcy ominą utrudnienia ulicami: Piękną, Wspólną i Przejazdową. Prace zakończą się na początku grudnia.
Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!
22 września 2023

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!

Redakcja
272 wyświetleń
Straż Miejska w Warszawie ostrzega: uwaga na fałszywe wezwania! Według zgłoszeń mieszkańców oszuści w stolicy wkładają za wycieraczki samochodów podrobione wezwania do zapłaty.
Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne
19 września 2023

Kanalizacja i wodociągi w Wawrze - nowe inwestycje, problemy wciąż aktualne

Redakcja
212 wyświetleń
Mieszkanki i mieszkańcy Wawra od lat czekają na budowę kanalizacji w dzielnicy. Mimo wielu inwestycji (i zapewne jeszcze większej ilości obietnic) w dzielnicy wciąż brakuje potrzebnej infrastruktury.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda