Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Budowa tunelu w Sulejówku - aktualizacja

O ile Sulejówek znajduje się teoretycznie poza naszą dziennikarską jurysdykcją, o tyle nie można zaprzeczyć, że duża część z nas często tam jeździ. Odkąd rozpoczęto budowę tunelu pod przejazdem kolejowym w Sulejówku, mieliśmy do czynienia z utrudnieniami. Od poniedziałku - 13 lutego - rozpoczyna się kolejny etap budowy. Więcej informacji poniżej.
Redakcja
67 wyświetleń
9 lutego 2023
Budowa tunelu w Sulejówku - aktualizacja
O ile Sulejówek znajduje się teoretycznie poza naszą dziennikarską jurysdykcją, o tyle nie można zaprzeczyć, że duża część z nas często tam jeździ. Odkąd rozpoczęto budowę tunelu pod przejazdem kolejowym w Sulejówku, mieliśmy do czynienia z utrudnieniami. Od poniedziałku - 13 lutego - rozpoczyna się kolejny etap budowy.
 
Od początku następnego tygodnia ruch pociągów na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna będzie odbywał się po jednym czynnym torze. Zostanie także odwołana część połączeń Kolei Mazowieckich: ich liczba spadnie ze 104 do 73 na trasie Mińsk Maz. - Warszawa, 64 na trasie Mińsk Maz. - Mrozy i 56 na trasie Siedlce - Mrozy. 

Utrudnienia potrwają do 11 marca. Przez ten miesiąc zostanie także zmieniony rozkład jazdy pociągów. Na stacji Sulejówek-Miłosna dodatkowo zatrzymywać się w tym czasie będą trzy pociągi Intercity oraz dwa pociągi przyspieszone KM. Zostanie też uruchomiona autobusowa linia zastępcza ZS2. 

Czekamy wobec tego na dalsze działania ekipy budowlanej i możemy tylko trzymać kciuki, żeby ten miesiąc utrudnień zleciał nam jak najszybciej.

Data utworzenia: 9 lutego 2023

zobacz również

Czytaj więcej

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej
26 września 2023

Od jutra remont ul. Długiej w Wesołej

Redakcja
239 wyświetleń
Jutro o godzinie 8 rano rozpocznie się remont wesołowskiej ul. Długiej. W związku z tym od jutra odcinek między ulicami Przejazdową i Piękną zostanie wyłączony z ruchu. Zakaz wjazdu w Długą nie będzie dotyczył osób dojeżdżających do posesji. Kierowcy ominą utrudnienia ulicami: Piękną, Wspólną i Przejazdową. Prace zakończą się na początku grudnia.
Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!
22 września 2023

Uwaga na fałszywe wezwania/mandaty!

Redakcja
272 wyświetleń
Straż Miejska w Warszawie ostrzega: uwaga na fałszywe wezwania! Według zgłoszeń mieszkańców oszuści w stolicy wkładają za wycieraczki samochodów podrobione wezwania do zapłaty.
Dzień Bez Samochodu 22 września
21 września 2023

Dzień Bez Samochodu 22 września

Redakcja
274 wyświetleń
Przypominamy, że już jutro wypada
#DzieńBezSamochodu🙂 To coroczne wydarzenie ma propagować komunikację miejską i zachęcać do korzystania z niej. Jak zawsze przez cały dzień we wszystkich pojazdach Warszawski Transport Publiczny nie będzie trzeba kasować biletów (lub kart miejskich i im podobnych).

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda