Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Nowy termin Wawerskiej Garażówki

Z nowym terminem i nową energią Garażówka powraca do Wawra. 5 listopada będzie można pozbyć się różnych bibelotów lub kupić coś ciekawego czy potrzebnego. 

Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
274 wyświetleń
Warto poczytać
05 lis, 2023
11:00-15:00
Nowy termin Wawerskiej Garażówki

Osoby, które chcą wystawić swoje rzeczy mają na zgłoszenie jeszcze tydzień. Zapisy przyjmowane są do 3 listopada. Potwierdzenie przyznanego miejsca otrzymacie mailowo. Swoje stoisko można rozkładać od godziny 9.00 na parkingu za Urzędem Wawer. Znajdzie się tam miejsce dla ponad 200 wystawców.

Plan dnia

8.00 – 11.00 – wystawcy rozstawiają swoje stoiska

11.00 – 15.00 – Wawerska Garażówka + animacje dla dzieci

15.00 – 16.00 – koniec wydarzenia, wystawcy składają stoiska

Co można sprzedać?

Zabawki, ubrania, książki, meble, bibeloty... Tutaj nie ma rzeczy, których nie można sprzedać (poza przedmiotami, których obrót jest zakazany w prawie polskim, takimi jak przedmioty niebezpieczne, niedopuszczone do sprzedaży lub wymagające koncesji np. broń, alkohol, ostre przedmioty).

Przynieście ze sobą koc, stolik czy wszelkie inne przedmioty na których można wyeksponować swoje produkty. Nie będzie możliwości sprzedaży z samochodu.

Uwaga! Na garażówce wystawić się mogą prawie wszyscy. Nie ma zezwolenia na stoiska i sprzedaż prowadzoną przez zawodowych handlarzy, którzy mają swoją działalność gospodarczą.

Data wydarzenia: 05 lis, 2023, 11:00-15:00

Miejsce wydarzenia: Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

zobacz również

Czytaj więcej

Warsztaty plastyczne z Piotrem Sochą
Edukacja
24 maj, 2024
17:00

Warsztaty plastyczne z Piotrem Sochą

Biblioteka Publiczna w Falenicy
64 wyświetleń

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy młodych ilustratorów, grafików, sympatyków rysowania, klejenia, wycinania i wszelkiego rodzaju tworzenia. Będzie to okazja do zrealizowania swojego projektu pod okiem mistrza ilustracji Piotra Sochy. Na warsztaty dla dzieci w wieku 8+ obowiązują zapisy na miejscu, w bibliotece przy ul. Walcowniczej 2 lub mailowo, pod adresem falenica@bibliotekawawer.pl Liczba miejsc ograniczona!

Voytek Soko Sokolnicki w WCK
Kultura
19 maj, 2024
19:00

Voytek Soko Sokolnicki w WCK

Wawerskie Centrum Kultury
82 wyświetleń

Voytek Soko Sokolnicki, jeden z trzech wokalistów Tre Voci, zaprasza na swój autorski koncert promujący nowa płytę pt. "Kosmos". Koncert wzbogacą wyjątkowe projekcje multimedialne nieba i kosmosu, dzięki którym wydarzenie będzie nie tylko muzyczną ucztą dla duszy, ale i wspaniałym widowiskiem. Bilety dostępne online (przez system Biletyna) lub w kasie WCK (pn-pt godz. 9.00-16.00).

Zbuduj w Wawrze - spotkania konsultacyjne
Samorząd
20 maj, 2024
16:00-18:00

Zbuduj w Wawrze - spotkania konsultacyjne

Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
82 wyświetleń

Jak uzyskać warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę? Tego m.in. dowiecie się na kolejnym z cyklu spotkań. Spotkanie odbędzie się na sali obsługi mieszkańców w Urzędzie ul. Żegańska 1 (stanowiska 1 i 2).

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda