Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Wawerska Garażówka

Garażówka powraca do Wawra. W niedzielę 22 października będzie można pozbyć się różnych bibelotów lub kupić coś ciekawego czy potrzebnego. 

Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
315 wyświetleń
Warto poczytać
22 paź, 2023
11:00-15:00
Wawerska Garażówka

Garażówka powraca do Wawra. W niedzielę 22 października będzie można pozbyć się różnych bibelotów lub kupić coś ciekawego czy potrzebnego. 

Osoby, które chcą wystawić swoje rzeczy mają na zgłoszenie jeszcze tydzień. Zapisy przyjmowane są do 19 października. Potwierdzenie przyznanego miejsca otrzymacie mailowo. Swoje stoisko można rozkładać od godziny 9.00 na parking za Urzędem Wawer. Znajdzie się tam miejsce dla ponad 200 wystawców.

Plan dnia

8.00 – 11.00 – wystawcy rozstawiają swoje stoiska

11.00 – 15.00 – Wawerska Garażówka + animacje dla dzieci

15.00 – 16.00 – koniec wydarzenia, wystawcy składają stoiska

Co można sprzedać?

Zabawki, ubrania, książki, meble, bibeloty... Tutaj nie ma rzeczy, których nie można sprzedać (poza przedmiotami, których obrót jest zakazany w prawie polskim, takimi jak przedmioty niebezpieczne, niedopuszczone do sprzedaży lub wymagające koncesji np. broń, alkohol, ostre przedmioty).

Przynieście ze sobą koc, stolik czy wszelkie inne przedmioty na których można wyeksponować swoje produkty. Nie będzie możliwości sprzedaży z samochodu.

Uwaga! Na garażówce wystawić się mogą prawie wszyscy. Nie ma zezwolenia na stoiska i sprzedaż prowadzoną przez zawodowych handlarzy, którzy mają swoją działalność gospodarczą.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda