Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Zakończenie sezonu Rowerowej Jazdy na Orientację - ostatnia chwila na zapisy!

Do końca dzisiejszego dnia można się zapisywać na zakończenie sezonu w RJnO 2023, które odbędzie się w najbliższą niedzielę w Warszawskim Międzylesiu i Wawerskim Centrum Kultury przy ul. Pożaryskiego 1A.

Wawerskie Centrum Kultury
134 wyświetleń
Sport
29 paź, 2023
Zakończenie sezonu Rowerowej Jazdy na Orientację - ostatnia chwila na zapisy!

Na początek tradycyjnie obędzie się scorelauf czasowy w Międzylesiu - centrum wiata przy ul. Pożaryskiego 2. Centrum czynne od 10:10, start masowy o 10:50 i od tego czasu wszyscy mają 120 minut na odnalezienie 30 PK - mapa 1:12 500, format A3 - dowolność w pokonywaniu trasy - można wybrać się też bez roweru - przed startem dla każdego tradycyjnie baton Pawełek.

O 12:50 zamykana jest meta i przenosimy się do Wawerskiego Centrum Kultury. Od 12:30 rozpoczynamy podsumowanie GPDW i PWiM w RJnO - będą dyplomy, medale i tradycyjnie przygotowane nagrody przez Urząd Dzielnicy Wawer plus ciepła herbata i kawa oraz coś słodkiego - nie wnosimy jedzenia na salę. Na koniec tradycyjnie losowanie roweru marki Wheeler Polska (aż 43 osoby uprawnione i 111 losów). Tu należy pamiętać o spełnieniu ostatniego warunku, aby można było odebrać rower w przypadku uśmiechu losu, którego każdemu życzymy - należy wystartować w zawodach i odnaleźć minimum 1 punkt kontrolny.

Więcej informacji i listę osób uprawnionych znajdziecie na stronie https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/6599

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda