To kolejne wydarzenie z cyklu comiesięcznych spotkań dla wawerskich seniorów. Rozpoczynamy 31.01 o godzinie 11.00 wykładem Pani Ewy Woydyłło, doktor psychologii i terapeutki uzależnień. Temat bardzo ważny w dzisiejszych czasach - "Zapobieganie depresji". A o godzinie 12.00 Kiljański i Cisło zaserwują dużą dawkę dobrej muzyki. Wstęp bezpłatny!


Data wydarzenia: 31 sty, 2024, 11:00
Miejsce wydarzenia: Wawerskie Centrum Kultury

Kolejne bezpłatne wykłady eksperta z ZUS odbędą się w Wawerskiej Strefie Przedsiębiorczości, ul. Żegańska 1a, I piętro, sala 49. Zorganizowane zostanie również stoisko informacyjno-konsultacyjne. Zapisy: https://forms.office.com/e/jvM6Vai6LQ

Leszek Tarwacki opowie Wam o fascynujących historiach i ciekawostkach związanych z lokalną historią. To świetna okazja, żeby spędzić czas na świeżym powietrzu, dowiedzieć się czegoś nowego i dobrze się bawić z rodziną.
Serdecznie zapraszamy! Udział bezpłatny. Zbiórka odbędzie się w ogrodzie WCK przy ul. Samorządowej 10.

Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).
Badania odbędą się 3 lutego i 4 marca w godz. 9-17 w mammobusie na parkingu za Urzędem Dzielnicy Wawer (ul. Żegańska 1).
Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 45 do 74 roku życia (rocznik 1950-1979).
Rejestracja telefoniczna >> 58 767 34 55 lub 58 767 34 77 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-19:30).
Kobiety, w trosce o swoje zdrowie, powinny wykonywać kontrolne badanie mammograficzne regularnie co roku lub co dwa lata, w zależności od wieku i oceny ryzyka indywidualnego zachorowania na raka piersi (lub jego podejrzenia). Bardzo ważne jest również comiesięczne samobadanie piersi.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?