WCK Filia Marysin serdecznie zaprasza na Wernisaż wystawy twórczości Wiesławy Tryc, mieszkanki Marysina.
"Zaczęłam rysować jak miałam trudny czas w swoim życiu. Nie widziałam sensu życia. [...] Swoje emocje, uczucia przelewam na papier w formie rysunków. Obecnie maluję na płótnie farbami akrylowymi. Tematy prac powstają pod wpływem snu, wydarzenia, czytanej książki, przeżycia, wewnętrznej walki, myśli.... [...] Malowanie jest w pewnym sensie moim terapeutą. Po zakończeniu pracy czuję się podbudowana psychicznie. Pracuję nad własnymi myślami. Uczę się siebie kochać, szanować i liczyć się ze sobą."
Gościnnie zaśpiewa Joanna Boczkowska.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Sala widowiskowa na parterze.
Informacje pochodzą ze strony WCK.
Data wydarzenia: 12 kwi, 2024, 18:00
Miejsce wydarzenia: Wawerskie Centrum Kultury Filia Marysin
Paweł Pańta to polski kontrabasista i basista, wykonujący muzykę jazzową i poważną. Ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Wstęp wolny. Więcej informacji na Facebooku.
Uczestnicy dowiedzą się jak malować tuszem i stworzą swoje pierwsze prace malarskie w tym stylu, zapatrując się w motyw ptaków Japonii.
Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?