Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Warsztaty szycia w Rembertowie

Szyć każdy może! Zachęcamy więc do wzięcia udziału w warsztatach szycia i stylizacji, które organizowane są w Domu Kultury Rembertów.

Dom Kultury Rembertów
103 wyświetleń
Edukacja
11 paź, 2023
16:00-20:30
Warsztaty szycia w Rembertowie

To niepowtarzalna okazja na podarowanie drugiego życia starym, nienoszonym ciuchom, bądź stworzenie unikatowego prezentu, gadżetu czy dekoracji. Niezależnie od celu - tudzież jego braku - warto rozważyć wycieczkę do DK Rembertów. Na miejscu będzie czekała specjalistka, która pomoże w łatwy i skuteczny sposób, stworzyć niesamowite stylizacje z przyniesionych przez uczestników ubrań. 

☎️ Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy w sekretariacie domu kultury lub pod numerem telefonu 601 474 712. Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Spotkajmy się w tańcu - folklor warszawski" sfinansowany z Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Data wydarzenia: 11 paź, 2023, 16:00-20:30

Miejsce wydarzenia: Dom Kultury Rembertów

zobacz również

Czytaj więcej

Andrzejki z Zumbą po raz 11 w Rembertowie
Sport
26 lis, 2023
16:30-19:30

Andrzejki z Zumbą po raz 11 w Rembertowie

Szkoła Podstawowa nr 189, ul. Dwóch Mieczy 5
52 wyświetleń
Zaduszki na jazzowo
Kultura
02 lis, 2023
19:00

Zaduszki na jazzowo

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
215 wyświetleń

Drugiego listopada o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 zaśpiewa Dorota Miśkiewicz przy akompaniamencie Marka Napiórkowskiego. Program koncertu „Zaduszki na jazzowo” obejmuje najbardziej znane utwory z solowych płyt Doroty Miśkiewicz, piosenki autorstwa takich twórców jak Wasowski, Młynarski, Osiecka oraz standardy jazzowe w nowych i niezwykle ujmujących interpretacjach.

Warsztaty szycia w Rembertowie
Edukacja
11 paź, 2023
16:00-20:30

Warsztaty szycia w Rembertowie

Dom Kultury Rembertów
103 wyświetleń

Szyć każdy może! Zachęcamy więc do wzięcia udziału w warsztatach szycia i stylizacji, które organizowane są w Domu Kultury Rembertów.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2023 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda