Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Warsztaty Japońskiego stylu malowania tuszem

Uczestnicy dowiedzą się jak malować tuszem i stworzą swoje pierwsze prace malarskie w tym stylu, zapatrując się w motyw ptaków Japonii.

WCK Filia Marysin, Korkowa 119/123
712 wyświetleń
Kultura
30 sty, 2024
18:00
 Warsztaty Japońskiego stylu malowania tuszem

"Sui" - woda, "boku" - czarny tusz, "ga" - obraz. Te trzy człony to esencja powstałego ponad dwa tysiące lat temu, Japońskiego stylu malarskiego.
Suibokuga, czyli monochromatyczne malarstwo tuszem stanowi jeden z głównych elementów sztuki Dalekiego Wschodu - i to jego techniki możesz poznać na warsztatach Cecylii Gębskiej w Wawerskim Centrum Kultury.
Uczestnicy dowiedzą się jak malować tuszem i stworzą swoje pierwsze prace malarskie w tym stylu, zapatrując się w motyw ptaków Japonii.

Warsztaty odbędą się we wtorek 30 stycznia w Filii Marysin WCK. Wejściówka kosztuje 15 zł, liczba miejsc jest jednak ograniczona - należy zapisać się poprzez email: marysin@wck-wawer.pl

Data wydarzenia: 30 sty, 2024, 18:00

Miejsce wydarzenia: WCK Filia Marysin, Korkowa 119/123

Czytaj więcej

Planszówki po zmroku w Wawrze
Kultura
09 maj, 2025
18:00

Planszówki po zmroku w Wawrze

Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów
485 wyświetleń

W ramach projektu „W cieniu wieczności” WCK zaprasza starszą młodzież i dorosłych na wyjątkowe spotkanie z grami planszowymi o tematyce grozy i horroru. Czekają na Was mroczne klimaty, emocjonujące rozgrywki i świetna zabawa w doborowym towarzystwie! Obowiązują zapisy przez tel. 22 612 63 85 lub mailowo: aleksandrow@wck-wawer.pl

Źródło: Strona WCK

Mariusz Szczygieł: spotkanie autorskie w Rembertowie
Kultura
10 sty, 2025
19:00

Mariusz Szczygieł: spotkanie autorskie w Rembertowie

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
564 wyświetleń

 

Mariusz Szczygieł odwiedzi rembertowską bibliotekę. Oprócz Hanny Krall jest najczęściej przekładanym na języki obce żyjącym polskim reportażystą. Jego książki zostały wydane w 21 krajach. Nauczyciel wielu reporterów młodego pokolenia, prowadzi autorskie zajęcia w Polskiej Szkole Reportażu. Założyciel warszawskiej księgarnio-kawiarni Wrzenie świata oraz wydawnictwa książkowego Dowody.

Wstęp wolny!
Więcej informacji na Facebooku. 
Zima w mieście w Wawrze | Ferie z duchami
Edukacja
03 - 14 lut, 2025
11:15

Zima w mieście w Wawrze | Ferie z duchami

Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów
505 wyświetleń
W czasie ferii zimowych WCK zaprasza dzieci w wieku od 7 lat na warsztaty. Codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 11.15 - 14.15 instruktorzy poprowadzą zajęcia plastyczne, ceramiczne, modelarskie i muzyczne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne 22 6126385 lub osobiste w WCK Filii Aleksandrów.
Można wziąć udział w warsztatach w wybrane dni.
 

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2026 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda