Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

W SIECI KЯEMLA. Spotkanie otwarte z Tomaszem Piątkiem

Tomasz Szmydt, Gerhard Schröder, Marine LePen, Viktor Orban, Tadeusz Rydzyk. Co łączy te nazwiska? Czy znają się nawzajem? A może jest ktoś, kto zna ich wszystkich?

CPK, ul. Podskarbińska 2
54 wyświetleń
Warto poczytać
22 maj, 2024
18:30
W SIECI KЯEMLA. Spotkanie otwarte z Tomaszem Piątkiem

Te – i inne – sprawy poruszy na otwartym spotkaniu wybitny znawca tematu, TOMASZ PIĄTEK. Opowie o pajęczynie, coraz bardziej oplatającej Europę, o jadzie który zatruwa nas od środka, czy naprawdę można spotkać Gerharda Schrödera w osobistej piwniczce z winami Władimira Putina – oraz dlaczego tak bardzo zależy im, by być w Europarlamencie.

Spotkanie odbędzie się 22 maja (środa) o godzinie 18.30 w sali audiowizualnej Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2. Będzie również transmitowane na żywo na profilu
 facebook.com/FTVwesola.

Gorąco zapraszamy!
Wstęp wolny.

Data wydarzenia: 22 maj, 2024, 18:30

Miejsce wydarzenia: CPK, ul. Podskarbińska 2

zobacz również

Czytaj więcej

Spotkanie z Elżbietą Ficowską i Cezarym Harasimowiczem
Historia
25 kwi, 2024

Spotkanie z Elżbietą Ficowską i Cezarym Harasimowiczem

Biblioteka Wawerska Filia Falenica, ul. Walcownicza 2
98 wyświetleń

Biblioteka Wawerska zaprasza na spotkanie z Elżbietą Ficowską, najmłodszym dzieckiem uratowanym z warszawskiego getta, działaczką opozycyjną, pedagożką, autorką książek i słuchowisk dla dzieci oraz z Cezarym Harasimowiczem, jednym z najlepszych polskich scenarzystów, pisarzem, autorem powieści "Bieta" stworzonej na podstawie rozmów z Elżbietą Ficowską. Wstęp wolny!

Ku pamięci Zapory - wydarzenie rocznicowe
Historia
04 mar, 2024
19:00

Ku pamięci Zapory - wydarzenie rocznicowe

Terminal Kultury Gocław
183 wyświetleń

W imieniu Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Stowarzyszenia WEST, Światowego Związku Żołnierzy AK Warszawa-Wschód oraz Fundacji im. H. Dekutowskiego „Zapory” serdecznie zapraszamy na widowisko muzyczno-filmowe, dedykowane pamięci Hieronima Dekutowskiego „Zapory” w związku z 75. rocznicą śmierci.  

Bajkowy Koncert dla Małych i Dużych
Zaprosili nas
29 maj, 2024
18:00

Bajkowy Koncert dla Małych i Dużych

Terminal Kultury Gocław
141 wyświetleń

W imieniu Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Terminalu Kultury Gocław – filii Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe,  Stowarzyszenia WEST a także wszystkich partnerów medialnych wydarzenia, pragniemy serdecznie zaprosić naszych najmłodszych (oczywiście wraz z opiekunami) na wyjątkowy, Bajkowy Koncert dla Małych i Dużych!

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda