Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Spotkanie z Justyną Suchecką - rozmowa o młodzieży

Justyna Suchecka jest autorką książek „Nie powiem Ci, że wszystko będzie dobrze”, „Young power! 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat” oraz „Pokolenie zmiany. Młodzi o sobie i świecie, który nadejdzie”. Porozmawiamy o wzajemnym zrozumieniu na linii dorośli – nastolatki. Wstęp wolny!

Kulturoteka w Falenicy
100 wyświetleń
Kultura
19 mar, 2024
18:00
Spotkanie z Justyną Suchecką - rozmowa o młodzieży

Data wydarzenia: 19 mar, 2024, 18:00

Miejsce wydarzenia: Kulturoteka w Falenicy

zobacz również

Czytaj więcej

Bezpieczna dzielnica - spotkanie w Wesołej
Samorząd
26 kwi, 2024
11:00

Bezpieczna dzielnica - spotkanie w Wesołej

ul. Jeździecka 20
61 wyświetleń

Delegatura SC Wesoła zaprasza mieszkańców Osiedla Stara Miłosna na spotkanie dot. bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się na ul. Jeździeckiej 20 (obok wejścia na plac zabaw).

Wszystko w Twoich rękach – spotkania rękodzielnicze
Warto poczytać
22 kwi, 2024
18:45-21:00

Wszystko w Twoich rękach – spotkania rękodzielnicze

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawa
68 wyświetleń

Lubisz rękodzieło? Chcesz miło spędzić czas z sąsiadami? Znasz już jakieś techniki, ale jesteś chętna/y by poznać coś nowego? A może masz już jakąś zaczętą pracę na którą nigdy nie masz czasu? To znak, że ten pomysł jest właśnie dla Ciebie! Inicjatorką spotkań w ramach Miejsca Aktywności Lokalnej jest Katarzyna Badziak - lokalna aktywistka, mama trójki dzieci, pasjonatka natury, muzyki i rękodzieła. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą swoich zaczętych robótek i inspiracji rękodzielniczych. Spotkania odbywają się w siedzibie głównej Ośrodka (ul. Starzyńskiego 21, Warszawa-Wesoła) na 1 piętrze.

Spacer ornitologiczny - Wyspy Zawadowskie
Warto poczytać
21 kwi, 2024
07:00

Spacer ornitologiczny - Wyspy Zawadowskie

80 wyświetleń

Chcesz zobaczyć śmieszkę, piskliwce, sieweczki, mewy białogłowe, a może nawet ostrygojada? Zapisz się na spacer ornitologiczny organizowany przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Wawer. Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy mailowe: wawer.wos@um.warszawa.pl Kolejne spacery przyrodnicze odbędą się 16 czerwca, 13 października i 8 grudnia 2024.

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda