Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Prezentujemy kandydata do Rady Warszawy

Jako kandydat do Rady Warszawy z okręgu nr 7 (obejmującego Wawer, Rembertów, Wesołą) swoje doświadczenie, zarówno to samorządowe, jak i zawodowe i społeczne, chciałbym wykorzystać dla dobra „zielonych” dzielnic warszawy – Wawra, Rembertowa i Wesołej, będąc reprezentantem mieszkańców w Radzie Warszawy, twardo walczącym o rozwiązywanie naszych lokalnych problemów. 

Artykuł sponsorowany
439 wyświetleń
Samorząd
19 marca 2024
Prezentujemy kandydata do Rady Warszawy
Materiał KKW Koalicja Obywatelska

Z domu rodzinnego wyniosłem wrażliwość na potrzeby otaczającego nas świata oraz sumienność i pracowitość. Cechy te ugruntowało we mnie harcerstwo, w którym działałem ponad 25 lat, pełniąc społecznie chyba wszystkie kolejne funkcje od drużynowego na Przewodniczącym ZHR skończywszy. Zamiłowanie do pracy społecznej nie skończyło się u mnie na harcerstwie. Byłem założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Sąsiedzkiego, a obecnie prowadzę Koło nr 4 PTTK w Wesołej, w ramach którego wraz z innymi entuzjastami turystyki organizujemy co roku kilkanaście wycieczek i wyjazdów. Przez 22 lata miałem zaszczyt reprezentować mieszkańców w Radzie Dzielnicy. Mam przekonanie, że swoją pracą na rzecz lokalnej społeczności, spokojem, umiejętnością łagodzenia sporów i szukaniem dobrych rozwiązań zapracowałem na Państwa zaufanie.   

Mam 56 lat, od urodzenia mieszkam w Warszawie. Studiowałem elektronikę na Politechnice Warszawskiej. Zawodowo od ponad 30 lat jestem przedsiębiorcą, niegdyś w branży poligraficznej, a obecnie budowlanej. Prywatnie jestem miłośnikiem gór, po których chodzę o każdej porze roku. Pasję tą dzielę z kochającą i wspierającą mnie we wszystkim żoną Kasią, z którą stworzyliśmy udaną patchworkową rodzinę. Jestem też fanem siatkówki, w którą staram się grać w miarę regularnie, uwielbiam też pływać na kajakach oraz jeździć rowerem po bezdrożach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. 

W Radzie Warszawy chciałbym zająć się w szczególności: 

- budową ścieżek rowerowych łączących Wawer, Rembertów i Wesołą z centrum Warszawy, 
- sprawną realizacją budowy tuneli pod torami kolejowymi w ciągu ulicy Chruściela i I Praskiego Pułku oraz wiaduktu w ciągu ulicy Chełmżyńskiej 

- budową wygodnych parkingów Park&Ride przy stacjach kolejowych 

- rozbudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej 

- przyśpieszeniem prac nad opracowywaniem i uchwalaniem planów zagospodarowania przestrzennego 

- rozpoczęciem prac nad budową Trasy Olszynki Grochowskiej, zwiększeniem puli środków na budowę dróg lokalnych 

- budową centrum sportowego z basenem w Miedzeszynie oraz ośrodka sportowego na Groszówce 

- zwiększeniem częstotliwości kursowania komunikacji miejskiej 

W wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 bardzo liczę na Państwa głos! 

Marcin Jędrzejewski 

Materiał KKW Koalicja Obywatelska 

Data utworzenia: 19 marca 2024

zobacz również

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda