Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Lwy Fortepianu w hotelu Boss

Już 12 lutego o 17:30 w wawerskim hotelu Boss odbędzie się koncert "Lwy Fortepianu". Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to "koncert, w którym promocja młodych i utalentowanych pianistów jest konfrontowana z dojrzałymi artystami". 
Redakcja
614 wyświetleń
Kultura
12 lut, 2023
Lwy Fortepianu w hotelu Boss
Już 12 lutego o 17:30 w wawerskim hotelu Boss odbędzie się koncert "Lwy Fortepianu". Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to "koncert, w którym promocja młodych i utalentowanych pianistów jest konfrontowana z dojrzałymi artystami". 

A będzie kogo słuchać! Zagrają dla nas Ivan Shemchuk, Kirył Keduk, Aleksandra Dzieża, Yonghuan Zongh, Mateusz Łuczak i Maurycy Czarnecki. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej Jana Lewtaka pod batutą Bogdana Olędzkiego i Michała Szymanowskiego. Wieczór rozpocznie też lampka wina. Serdecznie zapraszamy!

Data wydarzenia: 12 lut, 2023

Czytaj więcej

Mariusz Szczygieł: spotkanie autorskie w Rembertowie
Kultura
10 sty, 2025
19:00

Mariusz Szczygieł: spotkanie autorskie w Rembertowie

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
573 wyświetleń

 

Mariusz Szczygieł odwiedzi rembertowską bibliotekę. Oprócz Hanny Krall jest najczęściej przekładanym na języki obce żyjącym polskim reportażystą. Jego książki zostały wydane w 21 krajach. Nauczyciel wielu reporterów młodego pokolenia, prowadzi autorskie zajęcia w Polskiej Szkole Reportażu. Założyciel warszawskiej księgarnio-kawiarni Wrzenie świata oraz wydawnictwa książkowego Dowody.

Wstęp wolny!
Więcej informacji na Facebooku. 
Komisja Inwestycyjna Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Samorząd
28 maj, 2025

Komisja Inwestycyjna Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
477 wyświetleń
Piknik Rodzinny Moda Na Urzecze
Kultura
25 maj, 2025
15:00

Piknik Rodzinny Moda Na Urzecze

Plaża Romantyczna
696 wyświetleń
Na pikniku czeka Was m.in. teatr dla dzieci "Pszczółka Maja", warsztaty plastyczne i muzyczne czy występ Zespołu Folklorystycznego Piskorze z "Bitwą na przyśpiewki". Będzie pyszne jedzenie i świetna zabawa dla wszystkich pokoleń.
 
HARMONOGRAM
15:00 - rozpoczęcie, powitanie gości, prowadząca Iwona Maciąg
15:00 – 16:00 - spektakl dla dzieci „Pszczółka Maja” Teatr Fabryka Kultury
16:00 – 16:45 - animacje plastyczne „Łąka”, warsztaty muzyczne „Żywioły – woda i wiatr” oraz zagroda zwierząt malowanych kredą
15:00 – 18:00 - stoiska z warsztatami WCK (wianki, korale i modne dodatki )
15:00- 18:00 - stoisko dr. Łukasza Maurycego Stanaszka
15:00 – 20:00 - stoiska kulinarne, tradycyjna kuchnia z Urzecza
16:45 – Przemarsz orszaku przez bramę i Bitwa na przyśpiewki wykonaniu Zespołu Folklorystycznego „Piskorze”
17:30 – Pokaz mody uczniów PLSP im. K. Kobro ze Zduńskiej Woli oraz Zofii de Inez
18:00 - Koncert i potańcówka prowadzona przez Kapelę Niwińskich

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2026 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda