Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Lech Janerka w WCK Radość!

Prawdziwy rebeliant na polskiej scenie muzycznej. Od ponad czterech dekad pozostaje niezależnym artystą, żyjącym z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nie przeszkodziło mu to stać się bacznym obserwatorem codzienności, zarażać nas cudowną ironią, nie tracąc przy tym powagi, a jednocześnie bawiąc się z nami słowem i formą. Wstęp wolny! Wymagane są wejściowki dostępne online i w kasie WCK: https://biletyna.pl/koncert/LECH-JANERKA-Gipsowy-odlew-falsyfikatu-i-inne/Warszawa

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość
665 wyświetleń
Kultura
14 lip, 2024
20:00
Lech Janerka w WCK Radość!

Data wydarzenia: 14 lip, 2024, 20:00

Miejsce wydarzenia: Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość

Czytaj więcej

Koncert Trio Mariachi | Wawer
Kultura
26 lut, 2025
11:00

Koncert Trio Mariachi | Wawer

Wawerskie Centrum Kultury
234 wyświetleń

Daj się porwać latynoskim hitom podczas koncertu Trio Mariachi! Usłyszysz najpopularniejsze przeboje latino, zatańczysz salsę i macarenę. Wracamy z #WawerskaAkademiaSeniora z przytupem! Przed koncertem zapraszamy na wykład Jarosława Filipka o maskach karnawałowych, najpiękniejszych przebraniach i o historii samego weneckiego karnawału. Wstęp wolny!

Źródło: WCK

Piknik Rodzinny Moda Na Urzecze
Kultura
25 maj, 2025
15:00

Piknik Rodzinny Moda Na Urzecze

Plaża Romantyczna
372 wyświetleń
Na pikniku czeka Was m.in. teatr dla dzieci "Pszczółka Maja", warsztaty plastyczne i muzyczne czy występ Zespołu Folklorystycznego Piskorze z "Bitwą na przyśpiewki". Będzie pyszne jedzenie i świetna zabawa dla wszystkich pokoleń.
 
HARMONOGRAM
15:00 - rozpoczęcie, powitanie gości, prowadząca Iwona Maciąg
15:00 – 16:00 - spektakl dla dzieci „Pszczółka Maja” Teatr Fabryka Kultury
16:00 – 16:45 - animacje plastyczne „Łąka”, warsztaty muzyczne „Żywioły – woda i wiatr” oraz zagroda zwierząt malowanych kredą
15:00 – 18:00 - stoiska z warsztatami WCK (wianki, korale i modne dodatki )
15:00- 18:00 - stoisko dr. Łukasza Maurycego Stanaszka
15:00 – 20:00 - stoiska kulinarne, tradycyjna kuchnia z Urzecza
16:45 – Przemarsz orszaku przez bramę i Bitwa na przyśpiewki wykonaniu Zespołu Folklorystycznego „Piskorze”
17:30 – Pokaz mody uczniów PLSP im. K. Kobro ze Zduńskiej Woli oraz Zofii de Inez
18:00 - Koncert i potańcówka prowadzona przez Kapelę Niwińskich
Wesołowskie Babie Lato
Warto poczytać
08 wrz, 2024
12:00

Wesołowskie Babie Lato

OSP Wesoła, ul. 1 Praskiego Pułku 31
302 wyświetleń

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2025 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda