Info o gazecie

Reklama i ogłoszenia

Kontakt

Twórz z nami

Lech Janerka w WCK Radość!

Prawdziwy rebeliant na polskiej scenie muzycznej. Od ponad czterech dekad pozostaje niezależnym artystą, żyjącym z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nie przeszkodziło mu to stać się bacznym obserwatorem codzienności, zarażać nas cudowną ironią, nie tracąc przy tym powagi, a jednocześnie bawiąc się z nami słowem i formą. Wstęp wolny! Wymagane są wejściowki dostępne online i w kasie WCK: https://biletyna.pl/koncert/LECH-JANERKA-Gipsowy-odlew-falsyfikatu-i-inne/Warszawa

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość
239 wyświetleń
Kultura
14 lip, 2024
20:00
Lech Janerka w WCK Radość!

Data wydarzenia: 14 lip, 2024, 20:00

Miejsce wydarzenia: Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość

zobacz również

Czytaj więcej

Bajkowy Koncert dla Małych i Dużych
Zaprosili nas
29 maj, 2024
18:00

Bajkowy Koncert dla Małych i Dużych

Terminal Kultury Gocław
189 wyświetleń

W imieniu Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Terminalu Kultury Gocław – filii Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe,  Stowarzyszenia WEST a także wszystkich partnerów medialnych wydarzenia, pragniemy serdecznie zaprosić naszych najmłodszych (oczywiście wraz z opiekunami) na wyjątkowy, Bajkowy Koncert dla Małych i Dużych!

Koncert Stabat Mater w Wesołej
Kultura
17 mar, 2024
19:15

Koncert Stabat Mater w Wesołej

Kościół Opatrzności Bożej w Wesołej
149 wyświetleń

Zapraszamy na koncert pasyjny Stabat Mater Giovanniego Battisty-Pergolesiego w wykonaniu Chóru Il Canto Magnificat pod batutą Marty Zamojskiej-Makowskiej. Akompaniatorem będzie Gabriela Machowska. Wstęp wolny.

Mikro – Makro - warsztaty z biologiem
Edukacja
28 kwi, 2024
12:00

Mikro – Makro - warsztaty z biologiem

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość
101 wyświetleń

WCK Filia Radość zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Aktywni w Radości. Wiosna nad Czarnym Stawem, warsztaty z biologiem i obserwacją wiosny w mikro i makro skali, możliwość oglądania przez lupę i pod mikroskopem: liści, kwiatów leśnych i roślin, oraz tworzenie wiosennych zielników. Wstęp wolny!

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynke mailową?

© 2011 - 2024 Wiadomości Sąsiedzkie. All rights reserved.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda